Tur NĒ, šitā NĒ, te JĀ

Vīrietis sievietei parasti dod mājienu ko vēlas gultā, sieviete vīrietim pasaka - uzmini! Kā īsti ir ar šo tēmu, kad cilvēks grib, bet nesaka ko grib. Tā taču var daudz ko un daudz kur dabūt negribot!

Chris1986  1 13 Nu, es nekādus mājienus nedodu - pasaku, tagad daram tā, tagad tā un tagad šitā. Kādi vēl mājieni??? 2020-11-13 19:09

Kaskaade  11 11 Jautājums bija vecāko klašu skolēniem? 2020-11-13 19:16

uzplanaledus  6 17 Vīrietim būtu jāzina, ko ar sievieti darīt gultā, lai neteiktu ne jā, ne nē, bet tikai dvestu no sajūsmas ;) 2020-11-13 19:17

edding  8 12 Pilna literatūra ar- vīrietim čotko jāpasaka, -bāz tur, spied tur, griez tā, glāsti tur, nebāz tur, seksa laikā nejautā-vai tev ir labi utt. Bet vīrieši nav labāki, reti kurš uzdrošinās pateikt, ka grib tevi zeķbiksēs, ka grib spēļmantiņas, ka patīk dūšīgas vai krietni vecākas utt utml. Abi labi, abiem ne visai labi. 2020-11-13 19:20

Skudiss  1 14 Hmm vīrietis dod mājienu sievietei ko vēlās. nu ķipa - oi kā tagad gribētu ceptas pankūkas? a sieviete nesaprašanā - viņš domā par plānajām vai rauga.
Jautājumu un atbilžu viktorīna ir starp cilvēkiem kuri vai nu nesen tik sākuši gultas aktivitātes vai arī viņi tajā nav uz vienas nots.
2020-11-13 20:28

elsa  12 4 To, ko es gribu, viņš sapratīs bez vārdiem. Galvenais ir savstarpēja mijiedarbība. 2020-11-13 21:00

rokons    8 Vajag savlaicīgi sagatavot lietošanas instrukciju :D 2020-11-13 21:52

siikaa16  2 8 Pēc tam sūdzas izdr... un nezvana. Kas cits atliek, ja auksta un mēma kā zivs. 2020-11-14 01:26

dabasmiilis    9 Ja gribi ,lai viss būtu tā ,kā tu vēlies ,tad ir jāmācās runāt , ciest nevaru šīs mīklu minēšanas , ja spēlē spēli ,tad tev vispirms jāiemācās spēles noteikumi ,vienalga vai tā ir parasta deja zaļumballē vai horizontālā deja gultā.

Un ar katru partneri spēles noteikumi ir citi - ko drīkst ,ko nedrīkst , kādas katram vēlmes, kādas pozas , kas uzbudina ,kas nē, arī ķermeņi visām sievietēm nav vienādi , tajā skaitā erogēnās zonas. Vīriešiem tieši tas pats ,kas vienam patīk vai ir pieņemams , citam neinteresē - un tas ir tikai normāli - citam noies tikai no tā ,ka ieraudzījis sievieti ,bet citam vajag kārtīgu priekšnesumu līdz pat rīta gaiļiem.
Tas ir kosmoss - kas patiks Annai , tas var nepatikt Martai , bet Solveiga vispār nesapratīs ,kas īsti notiek. Ja abus iesaistītos apmierina prasta rīvēšanās ,tad var arī spēles noteikumus nesaskaņot! Es uzskatu ,ka seksā ir jāpiedalās ar dvēseli, jāiegulda darbs, pienācīgi jāsagatavojas un tad arī spēle būs baudāma ,ja viss notiek pavirši [nekontrolējat ritējumu],tad nesūdzieties ,ka no seksa negūstiet to ,ko vēlaties gūt.

Citādi sanāks kā tīņu palīdzības forumos ,kur meitenes sūdzas ,ka patīkamā sunīšu poza vienā brīdī pārvērtusies par anālo seksu , bet viņas kā jau naivas muļķes , neaizrādīja ,bet ļāvās procesam , pēc tam brēc pa forumiem ,ka nav vēlējusies - TĀDĒĻ CILVĒKI - MĀCIETIES BEIDZOT VIENS AR OTRU RUNĀT - ticiet man - kļūsiet daudz laimīgāki.

Kad vēroju precētus pārus un redzu ,ka viņus nekas nevieno , viņi komunicē savā starpā kā pilnīgi svešinieki(slēpjas viens no otra) , nerunā par svarīgām lietām , spēlē paslēpes un pēc tam apvainojas ,ka otrs nav uzminējis to ,ko esi ieņēmis galvā. Es personīgi ar cilvēku ,kurš ar mani nerunā un neuzskata par vajadzību arī uzklausīt , nemaz nedzīvotu kopā ,kur nu vēl pie altāra vestu.

Runājiet ,runājiet ,uzklausiet - un jums tiks dots! ;)

Starp citu - Tantra rullē!
Iesaku katram pārim izmēģināt - kad vienreiz sas
2020-11-14 01:36

dabasmiilis  1 4 Starp citu - Tantra rullē!
Iesaku katram pārim izmēģināt - kad vienreiz sasniegsiet baudas virsotni , nākamreiz neko citu negribēsiet ,kā vien atkārtot!

Šad tad esmu domājis ,ka varētu mēģināt pasniegt tantras kursus pāriem , izglītot ,palīdzēt viņiem atklāt sniegotās virsotnes, atslēgt ķermeņus, iemācīt kontrolēt iekšējo enerģiju, lai tā varētu savienoties ar Visumu. Vienīgi nezinu vai būtu gribētāji, jo cilvēkiem patīk būt noslēgtiem ,patīk kalt kā kaluši ,nevis ko jaunu iemācīties!
Pagaidām vēl neesmu saņēmies... Nezinu vai cilvēce ir tam gatava - viņi labprātāk skrien kā vāveres ritenī un enerģiju lieki šķiež - nekam citam tiem nav laika!
2020-11-14 01:46

allldis    2 Taktiska, bet skaidra valoda vienm. ir tas labákais gan darbá, sadzívé un gultá! 2020-11-14 01:51

av2  1 4 Tas tik veel pietruuka, nerunaat , kautkaadus mineejumus taisiit. Nu ....nezinu, man patiik sexy parunaaties, un liidz ar to buut skaidriibaa par vinnas veelmeem, un arii par vinnas kautkaadiem tabu, ja ir.Un arii vinna zinaas par mani vissu, ko nu vajag zinaat....
Un veel kas, vai tad tiessam ir tik daudz, kas ..jaamacaas , jaapierunaa ? :) Muusdienaas sievietes ir pat lloti atsauciigas , un bez aizspriedumiem . Un parasti pat sit pussu tavas ....daudzas fantaazijas . Taa kaa, nav ko kautreeties, un nenozzeelosi :)
2020-11-14 02:13

edtu  1 1 b-shit! aussage passtf nicht! viiirsieshiem un sievieteem: dariiit un peec tam domaaat - der vai neder 2020-11-14 03:44

Geisha  2 7 Ko ta tagad sievietei būtu jālasa vīrietim lietošanas instrukcija. Tāpat jau sieviete kamēr atjēdzas -----vau!!!! sekss!!!! vecis jau krāc. Primāri vīrietim jāsaprot, ka sievieti kā ugunskuru jāiededz (citreiz tā malka ir slapja un vajag lielaku piepūli). Tikai profesionala prostitūta uzreiz ir gatava lietošanai, jo te spēlē laiks ir nauda. Normala sieviete nevar seksa laikā pateikt:"tagad 3 cm pa labi, tad 1 cm uz augšu, tagad labo roku uz kreisā pupa, bet kreiso uz labās kājas īkšķa" . Acis pierē nav? Skaties kā sieviete reaģē - izzini viņu, paspēlē ar viņu. Tu tāpat beigsi. dunduks. 2020-11-14 09:18

rokons    2 Add 09:18

Var jau ķermeņvalodu arī lasīt, bet labāk zināt vispārīgās robežas savlaicīgi.
Ir pieļaujamības - vēlamības apgabali, BET tie nebūt nepārklājas pilnībā.
Tu ceri, ka viņai tas patīk, bet viņa domā, ka piecieš, ja jau viņš tik ļoti vēlas tā darīt.
Tas arī attiecas uz pretējām dzimumu lomām :D
2020-11-14 19:43

runcitis15      Sieviete gribēšanu parāda ar attieksmi glāstiem.Kvēliem skūpstiem.
Nē jau tā,ka gāž uzreiz gultā.Otrā variantā palaužas minūti,lai neuskatītu par pēdējo.
2020-11-14 20:02

allldis    7 Paldies "Geishai"uzlaboja omu manámi: "Tikai profesionala prostitūta uzreiz ir gatava lietošanai, jo te spēlē laiks ir nauda. Normala sieviete nevar seksa laikā pateikt:"tagad 3 cm pa labi, tad 1 cm uz augšu, tagad labo roku uz kreisā pupa, bet kreiso uz labās kājas īkšķa" . Acis pierē nav? Skaties kā sieviete reaģē - izzini viņu, paspēlē ar viņu. Tu tāpat beigsi. dunduks."

Gan domaju (cik zinu), ka ne tik prostitúta, bet arí patiesi mílosha siev. ir vienmer gatava mílas priekiem, bet palieku pie sava, ka labák ir neklusét, bet pareiziem várdiem paust savas vélmes!
Un ka "dunduku" ir gana, arí piekrítu "Geishai" un to abos dzimumos ir pietiekami.
2020-11-14 21:43

dabasmiilis    3 Geisha ,tak nevajag tik sīki. Vajag virspusēji nodot komandas ,lai otrs zin ar ko rēķināties!

Baigi jau nolasīsi tās sievietes reakcijas, ne jau visas prot parādīt tās emocijas ,reakcijas utt , kur nu vēl vīrietis lai to visu nolasītu , vīrietim tajā brīdī jādomā par krāna kontrolēšanu ,nevis ekstrasensa izklaidēm , kamēr šis lasīs pazīmes ,tikmēr gribuli pazaudēs.
Un ja svece izdziest ,ko tad? Pieskaries un klausies bļaus vai nē ,vai var turpināt!?
2020-11-15 00:41

Espati16    2 Kā? Katrai sievietei taču ir lietošanas rokasgrāmata. Vai tad pirms seksa neizlsīji? 😀😀😀 2020-11-15 20:48

Geisha      Vīrieši ir kā mazi bērni. Ja sieviete sekša laikā kunkst, sten vai klusē tad tik pilnās burās uz priekšu. Nepatiks kaut kas tad bļaus, grūdīs prom vai spers. Tiešām dunduki.
Būs slikts izpildījums pirmajā reizē otrās reizes vairs nebūs. Tad jau labāk uz mēnesi gaudot.
2020-11-15 23:50

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu