Sex par naudu sievietēm pec 50 gadiem

Vai dāmas pēc 50 lidz 70 gadiem gribetu tikties ar jaunaku puisi par naudu ?

Felde  1 21 Kurss kuram maksaa??? :) :) 2020-10-26

Tessa  5 9 tatad, tu esi gerontofils un vel gribi sanjemt par to naudu? :DD 2020-10-26

Astronaute    3 Kāds vakara noformējums, cik maksā, kādu seksu????????????????
Tad mēs dāmas domāsim un stāsimies rindā, ja piedāvājums būs to vērts.
2020-10-26

Felde  1 34 Nu,principaa sieviete ssajaa vecumaa labi zina,ko velas un ko ne,un piellauju,ka tads fiksais...ir riskants! Pietam,ja partneres tiek mainitas. Nespeju iedomaties to visu,ne par naudu,ne fiksai izklaidei...jo,ja ir attiecibas ssajaa vecumaa-tad bez ierobezzojumiem,bez izsargasanas,briivas uz visiem 100 ! nevis domat par kaadu sergu un taas izplatiibu! :)
-Izlikssanas,kautriba,izsargaassanas,teelossana...un visas tas mulkkibas-piestaav jauniibai! Nobriedusi sieviete ir briiva visas savaas velmees! Tapec jau arii dalla jaunaaki viriessi velas tiessi nobriedusas sievietes! :)
2020-10-26

Tessa  6 8 ak tad šita. man domat, par mazu summa plus nekadas konkretikas, 50 liidz simts, tapec neviena neatsaucas.
japieet nopietnak, liigums, konkreta summa 100+, vakariņas, davana, romaņtika, sveči, sirdszales tev.
2020-10-26

Tessa  6 12 neizdomašu. mani neinterese infantiili puisiši ar tukšu augšgalu. 2020-10-26

elsa  1 20 Apraudas, ka nav 50. :D :D 2020-10-26

virietis1973  9 14 Par sirdszālēm tik tiešām ir laicīgi jāpadomā,jo no rīta Jadvigai viss špaktels būs nokritis,pieaudzētie mati,nagi un ragi būs apkrituši un to tik vien redzēsi,kā no gultas izlec maza plikpauraina raganiņa un aizskrien nezināmā virzienā. 2020-10-26

Dvinsky  18 11 Man jau patīk, kā te omes laužas :D Vakariņas viņām un ko tik vēl ne. Ha ha. Patiesībā jau reti kura atteiksies no jauna un stingra locekļa, un ja vēl par to piemaksā... tik gribās "vypendrivatsja" 2020-10-26

hjuumans  2 17 kas pie visa vainīgs? a sievietes!
вот нарожали дураков...
2020-10-26

hjuumans  2 20 "Patiesībā jau reti kura atteiksies no jauna un stingra locekļa, un ja vēl par to piemaksā..."
neviens nešaubās, ka sievietēm patīk vīriešu ķermeņi.
padomā, čalis, normāls pacans, nevar dabūt sev zaķi. ja viņš to nevar tajos gados, vai galva ir tā sapista, ka grib vālēt õmītes, te vispar nav nekādas runas par sievietēm.
es domāju, ka viss ir feiks un provokācija, pat ja ir telefons iedots.
padomā, kāds vecis ies bildēt savu vafeli un sūtīt čorts zina kam? kādiem samīcītiem bumbieriem galvā ir jābūt? un tad runā - oj, man tur sesks te, da tur. da nav tā seska, ismisums tak tāpēc ir. nevis otrādi. ot es tur tāds un šitāds, viss no sevis kā dāvids mikelandželo skulptūrā, raksturs man perfekts, olas no tērauda, vecis tāds, ka visas ģībst.
un tad, kāds no zāles uzdod elementāru jautājumu - a ko ta čiksas tev nav, ja tu tāds viss no sevis uh da oh? breds pits un brosnans vienā rumpī? un viss feikais kāršu namiņš sabrūk. karalis ir kailu, spailvainu dupsi.
2020-10-26

Meloni  3 10 Bože moij, tik tālu jau aizgājis, diez ko tālāk piedāvās....;);) Ar dēliem netiekos un netiktos!! 2020-10-26

elsa  3 28 Dvinsky, atsakās gan. Bijām izbraukuši paskatīties Lv, bija garšīgas vakariņas un jaunais stingrais loceklis palika gribot. :D Un tā jau gadu. :D Jo man viņš par jaunu un smuku. :D Kā es savas ļenganās miesas uz tik smuka sēdināšu. :D :D 2020-10-26

Julianna  1 17 Nu Edzjuks ne pirmais ne pēdējais, kurš grib kāpt uz mammas vai vecmammas. Paskaidrošu savas soobraženijas. Ne jau par vāverēnu, vai to caurulīti šo naudu taisās bacatj. Ar ko fizioloģiski atšķiras lietota 30 ganieces vāvere no 50? Da principā ne ar ko. Ko tad šie jaunekļi vēlas gūt? To informācijas lauku, iekšējo spēku ar ko mēs esam gājuši pāri komunisma laikiem. Nesakšu idealizēt runkuļu vagas, vai sekciju laima vai tautiskos aizskarus, vai kristālus bufetē, Runa ir par morālo līmeni, kurš ir mūsu paaudzes būtībā.Edžuks dzīvo vienotā informācijas laukā. Viņa zemapziņa vēlas iegremdēties un sanemt tās sajūtas. Zināmā mērā mes arī esam vainīgi, ka pakļavāmies propogandai un par komunismu -- vai nu slikti vai nekādi. Bet tā lēdijas un džentelmeni bija mūsu pagātne. Piedzimām psrs teritorijā, tātad tas bija vajadzigs mūsu dvēselei. Tagad razslabilisj, jo nu mūs savāca tā sistēma par kuru te sapņojām. Un ko? Morālā stāja nobrauca, cilvēkus saindeja, skolas aizklapē. Bet tas būtu štrunts. Izsūknēja dvēseles. Un pareizi raksta hjumans. Mēs piedzemdējām normālus bērnus bet neko nedarījām, lai ielikt to tautas garīgo spēku, kas ļauj izdzīvot jebkurā iekārtā. Nu un lūdzu masveidā gomiki, rozā panteras, vecenīšu varotāji... Kāpēc komunismā bija bezprecendenta gadījums, ja kāds uzkāpa uz babuļa. Tagad kičs.Un uz kurieni mēs aiziesim? Uz dzīvnieku līmeni? Jaunatne, lai neapvainojas jaunuves te, ir tukšas, puišiem viņas nespēj dot piepildījumu, emocionālo aizsardzību, nu un rezultāts tāds kads ir. Nav kam mirt un aizstāvēt dzimteni. Nav ideoloģijas. Tādas tās manas domas. Vakar, aizvakar nācās atvairīt neskaitāmus enerģijas zagļus, jauniešu izskatā, Ne no apakšgala nemiet to nācijas atmiņu, iekšējo spēku, bet sāciet runāt, mācīties, paaugstināt dvēseles vibrācijas, izbeidziet to mentālo genocīdu, kuru mums uzpotēja drauģeļi. 2020-10-26

Piparkuka      Jā. 2020-10-26

Truude    6 Atmiņu albūmu līdzi ņemt? 2020-10-26

hjuumans  1 11 nedrīkst racionalizēt nenormālības. tas nevienam nepalīdz. sievietēm ir dabiska tieksme uz toleranci, tā ir jabūt, jo viņas ir tās, ko sastop jaundzimušais, atverot savas acis. bērniem ir jāredz laipnība un smaids.
bet vēlāk, vēlāk bērni iepazīst arī citu pasaules daļu - vīriešus. mēs arī mīlam, bet savādāk, tā ir "tough love". skarbā mīlestība. mīlestība, kas arī prasa no otra izpratni par lietu kārtību. par to, ko var un ko nevar.
vai kādam, kas slīgst netikos savos palīdz daudz, ja viņu paijā pa galviņu - ak tu mans labulītis un bunbulītis, ak tu nelaimīgā miziņa un tāds visuma nabadziņš, vai cik tev grūti.
tas nepalīdz. tāpat nepalīdz jaunam vīrietim, ja viņa seksuālās tieksmes kļūstot perversas, kāds iedrošina.
omes nav seksa objekts jaunam vīrietim. vnk nav. ja ir tomēr, tad kaut kas, kādā brīdi ir noticis. tā vietā, lai akceptētu šļūcienu, vai nebūtu jāmēģina tikt līdz saknei? kāpēc? kas notika?
viņš ko, fukās omas un maksās sievietēm un viņam būs laba, piepildīta dzīve? nebūs? pat ja kādu laiku to visu varēs turēt grožos, bet kādā brīdī nevarēs un viss velsies pār viņa galvu īsā brīdī.
nedrīkst atbalstīt cilvēka vājības, tā nav palīdzība. tas ir pretējs palīdzībai. jo cilvēks, kas ir tajā jau iekšā ir kā transā. ir jābūt pērienam, lai sadzirdētu. un labāk, lai tie ir vārdi, nevis renē nolaista dzīve un gadi.
2020-10-26

Erosa  1 2 Julianna, es varētu parakstīties zem katra tava vārda. Sevišķi par to iekšējo spēku kombinācijā ar morāli, par to draivu, kas patērētāju kultūrā vairs nav.
Mēs esam apmuļķoti un sašķelti, lai pievāktu mūsu teritoriju.
Bet par tēmu-es stājos rindā. Bet nekādā ziņā ne privātīpašnieciski, jo džekam ir TIESĪBAS uz pilnvērtīgu VIENĪGO dzīvi.
Neatbalstu sex sirmā vecumā baigā kaifa dēļ, tas nemaz nav veselīgi, nedz vajadzīgi, nedz he he ..rentabli. Bet ir vajadzības dažādas. Nestāstiet man, ka večiem 50+ genoms bez mutācijām. Man ir smuks diploms:_
2020-10-26

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu