Krapt vai ar prostitutu?

Es skatos jautro dokumentalo par prostituciju senaja roma un griekija. Un tai laika tika appelets, ka labak lai virietis pargul ar verdzeni, vai prostitutu, neka krapj ar precetu sievieti.
Interesanti zinat kadas jusu domas sodien par so lietu. Kas nosodamaks sodien krapsana, vai vnk panemt prostitutas pakalpojumus?

SpoguliitisTM  3 4 Muusdienaas vairums ir ekonomiski. Un tikumiski. Taatad preceetaa. 2019-07-29

SpoguliitisTM    2 P.S. Bet paarsvaraa tam izmanto briivas amatieres. 2019-07-29

nazis  8 9 Senajā Romā un Grieķijā vislielākās problēmas būtu precētajai sievai, nevis vīrietim. Vīriešiem tur krāpšana laikam pat teorētiski iespējama nebija, sievām nebija pieklājīgi interesēties par vīra gaitām, nemaz nerunājot par pārmetumiem vīram.
Šodien jebkur var atrast atsaucīgas sievietes, lai prostitūtas pakalpojumi nebūtu par naudu jāpērk. Bet ja tik ļoti spiež, tad būtu jāprasa sievām, kāpēc vīram tik nenormāla vajadzība nogrūsties? Krāpšana būtu, ja būtu pastāvīga mīļākā.
2019-07-29

SpoguliitisTM  3 5 To 22:57 Bet taa ir norma. Vairumam. 2019-07-29

Geisha    16 Vācijā prostitūtu pakalpojumi nemaz nav tik dārgi, lai Tu nevarētu to atļauties. Cita lieta Lv palikušajiem šis pakalpojums nemaz nav no lētā gala, ne katrs var atļauties. tad nu nākas sēdēt oHo un meklēt VP vai rakstīt standarta vēstules :"causeksugribi" neskatoties ne uz dzimumu , ne vecumu. 2019-07-29

SpoguliitisTM    2 Taa gadaas, ja njem leeto galu. 2019-07-29

krumuzagis    1 labāk sagatvojies rudens sesijai, jau tagad pa brīvdienām, pa nedēļu pie zemnieka sapelni paiku 2019-07-29

anis  1 10 Nu,kakaja razņica-cerkovj iļi bazņica? Nav cūcīgi šā vai tā?
Sievieti par cilvēku nemaz tik sen neuzskata-ja nu pie šāda domu gājiena pieturās...
2019-07-29

ULTRA  1 13 Var jau izlikties, ka OHO, un tamlīdzīgi saiti ir izklaidei, bet es domāju, ka precētai sievietei te izklaidējoties tomēr jāpadomā, kas viņai liegts ģimenē. Dažām sekss, dažām vīri laiž pa kreisi un viņas to zina. Tādēļ labāk, esat godīgas, un pasakiet, kur vaina.Beidziet tēlot veiksmi. Tās jums nav. Atbalstu džekus, kuri saka, ka meklē precētu. Viņiem pieredze dubultdzīvē. Abiem. 2019-07-30

Epifanija    3 Ir gan par ko lauzīt galvu... 2019-07-30

Vaukskis    2 ..Krāpšana ! 2019-07-30

Marija_Anna  2 7 Ultra, Bet šeit ir milzums precēto vīriešu. Kā to nosaukt? Ekonomija ģimenes labā? Veiksme? Adrenalīns? Sportiski tehnisks treniņš ?
Manuprāt, šeit tiek aizpildīta vajadzība pēc komunikācijas , uzmanības. Daļēji arī šis fiziskais moments.
Visi ir cilvēki un visiem ir nepieciešamība pēc atzinības, sarunām, pārdomām , fiziska vai garīga kontakta, kuru tieši šai laika posmā ūn tieši šādā formātā nevar saņemt ģimenē, tuvākajā apkārtē vai kā citādi.
Ja nepaliek gaužām uzmācīgi ( čaukāietsexugribi? perversijām ..), lai uzturas.
Katra paša ziņā, cik ilgi un ar ko aizpildīt savu laiku.
2019-07-30

riebekle  5 8 nē, nē, nu ar verdzeni vai prostitūtu jau nav krāpšana. nemaz nē. 2019-07-30

Mr__Nobody    2 Nezinu, vai kāds izvēlētos krāpšanu jebkādā variācijā no laba prāta. 2019-07-30

rokons  2 1 Atgādināšu nesenu notikumu - Itālijā sieva apvainoja vīru krāpšanā, jo tā auto bagāžniekā atrada piepūšamo lelli.

Neko darīt - ja mājās negatavo rissoto, nākas iet uz itāļu restorānu. Tik restorāna kvalitāte būtu jāzina.....un cenas arī............:)
2019-07-30

av2  3 14 Viiriessi ir vienkaarssi, kaa 2x2. Mees nesarezzggiijam neko. Taapeec, visu ko viirietis nedabuu maajas, vinnss dabuu citur. Kaadam tas ir plix sex, sex fantaazijas , kaadam sarunas, saskarsme, sajussnaas noveerteetam, kaadam..arii miilestiiba.
Taapeec , preceetaas sievietes sseit , es jau saprotu, ka mees airi neesam ideaali, bet ir veerts iekalusiities tajaa, ko es uzrakstiiju !
2019-07-30

ube  4 8 Ja esi precēts/ta un ej pa kreisi, tad tu automātiski esi krāpnieks. Vienalga vai ar prostitūtu vai precētu. Tikai brīvs cilvēks nekrāpj, jo ir viens, tam ir izvēle ar ko satikties. 2019-07-30

Dvinsky  1 8 Viss ļoti vienkārši. Ja vajag tikai izšaut riekstus, prostitūta ir ātrākais un vienkāršākais, kā arī bieži vien lētākais variants. Ja gribās komunikāciju, azartu un patīkamas izjūtas, no jauna sajust kā tas ir - aplidot sievieti, tad vislabāk atrast kādu foršu precētu sievu, kurai arī gribās reizēm izrauties no ikdienas rutīnas.
Protams, tā ir "krāpšana" klasiskā izpratnē, bet ... cik ir tādi, kas spēj ar vienu sievu nodzīvot 10-20-30 gadus un neapnikt viens otram. Tāpēc jau daudzi padzīvo 5 gadus un meklē nākamo. Manuprāt šādi sānsoļi (skaidri apzinoties, ka tie nav nākamās sievas/vīra meklējumi, bet tikai izklaide un atslēgšanās no ikdienas) ir vērtīgi abiem dzimumiem un palīdz saglabāt laulību.
Tad jautājums - kas ir labāk: pa retam kāds sānsolis vai vairākas laulības ar visu īpašuma un bērnu dalīšanu utt.???
2019-07-30

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu