Visu laiku minets , da minets, bet kā tad ar to kunilingu ir???
mans novērojums, ka ļoti labi to lietu pieprot tie, kuriem vai nu draudziņš vispār atsakās funkcionēt , vai arī spēj labi ja 5 minūtes , pēc kā seko ... nu sapratāt paši kas;))))
Vai mēle tiešām sāk aizstāt locekļa funkcijas? :))
Vips nu VCP taisiit kunilingu - tas jau tiesjaam kaut kas no sjausmu filmaam .. ;)))) bet ar jauniem zakjiem ir baigi forsji tas pats vecais labais 69 .. :)
Antimatter Ne noteikti tieši tā. Pēc manas pieredzes vislabāk šādu apmierināšanas veidu spēj nodrošināt tie vīrieši, kas labi izprot sieviešu dabu, un paši ir jūtīgi savā "sievišķajā" daļā: viegli uztver sieviešu garastāvokli,ar izpratni reaģē uz sievietes norādījumiem, signāliem un ķermeniskajām izpausmēm, paši interesējas, kā būtu labāk partnerei. Nebūt tie nav kkādi "mīkstie" vai nespējīgie. Viņiem vienkārši ir svarīgi arī tas, lai sieviete, šādā veidā mīlēta, justos labi.
Elisabete
Es vairaak piekriitu Antmatter.
Nu ja, iedomaajoties TO ar VCP Vipu, man arii sametaas slikta duusha.
Antimatter Vips.:) Ja viedoklis-tātad -pieņēmums par kaut ko, kam esi veltījis savas pārdomas. Njā... Grūti Tev laikam - par visu viedoklis jāizsaka. Mana līdzjūtība! P.S. No offence - ceru, ka drīz Tev parādīsies arī "personīgā pieredze"! :DDD (man ar` tūlīt būs "viedoklis", jo, man-par laimi, ar Tevi nav "pieredzes"!)
capparis_spinosa /Iztēlojos Vipu un 69./ Vip, tu tak ar savu grūsnas govs cienīgo vēderu to meiteni varētu nosmacēt, ja sadomātu viņai virsū pabūt.
edmunds dazaadiiba iepriecina visus. ar noteikumu ka abi ir veseli un labi smarzo un garsho :)
Maverick_klons_Nr2 lustiigai gan sūdīga pieredze ... vai tiešām tu tos savus jaunos puišus esi novedusi līdz impotencei ?
edmunds Mawerick: kraaninjsh taapat kaa suns ne vienmeer klausa uz komandu "staaveet!" :))
Jons_Plunts Viens neizsledz otru, manuprat. Galvenais, lai sievietei butu labi un lai tas neturpinatos tikai 15 minutes.
Anetiic tur taa gjeela..lai buutu labi!!...bet man tas nesagadaa absoluuti nekaadu baudu..
neko
nu tiri no logikas viedokla taa tam vajadzetu but... aletrnativam vienmer vairak uzmanibas velta tie kam citadi ir taadas vai citaadas problemas.
[te gan radas interesants jautajums, vai pec anologijas sievietei, kas labi pieprot minetu butu kadas probleemas citos seksa veidos?:) bet ta jau ir cita teema]
_Tiina_ ...Jons manupraat vistuvaak iisteniibai... Viens neizsleedz otru nekaadaa gadiijumaa un ir tikai apsveicami, ja viirietis maak arii ko vairaak par " sunul vinul i bezhatj.."Tas pats attiecinaams uz sievieteem.
lustiiga
tā arī nevienu sakarīgu atbildi nesaņēmu. Tikai pastkastīte pilna. Kāpēc tik daudzi nevēlas izteikties šeit :))?
Man gan šķiet , ka kunilings varētu kalpot kā laba priekšspēle, bet ne jau kā norma .
mavs te uzsver par atražošanu , da pie joda kāda tur atražošana ja vīrietim ap 40 vienīgais kas normāli strādā ir mēle!!!!
Protanms, ka varētu domāt , ka viņam vienkārši nestāv uz kādu konkrētu sievieti , bet šinī gadījumā kādam mazohistam jābūt , lai gadu no vietas vēlētos seksu ar sievieti uz kuru nestāv??? :))))
Maverick_klons_Nr4
lustiiga - a kā tu zini par 40gadīgajiem vīriešiem, ja tev tikai tie jaunie kanti sitot ?
:)
lustiiga Mav, es nēesmu tik izlepusi kā Tu arī sava vecuma vīriešus nesmādēju , bet ir jau vēl tāda nianse , ka tas , ka tie jaunie grib mani vēl nebūt arī nenozīmē , ka es viņus vēlos :))) . Kāds varbūt ir izņēmums, bet šeit mēs par to nerunāsim :)))
mandragora Tak nav ko cepties, vienīgais, ka Mavam labi strādā ir divi pirksti, kas klabina tastatūru...((((((
lubs
Kas vecai kuciitei asti cels,ja ne pati?:))))
Es taa arii nesapratu,vai Tev tieshaam tik beediiga taa pieredze,vai Tavi kniebeeji ne uz ko vairaak neparakstaas?:)))
mandragora a kas jaunam kucim asti cels.... arī pats!!!!
SievieteMelnaa Mani kaut kaa neaizrauj shitaa lieta.
lustiiga
lub, jā pēdējā laikā , izņemot kunilingu neviens ne uz ko citu nearakstās ;)))))
un ja parakstās, tad nekas labs tur nesanāk, Būs jau laikam uz tiem jaunajiem ērgļiem jāmetas;PPPP
Artemise degradējušies ļautiņi... nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 40) | nākamās >> |
