Vai attieciibaas, kuraas dominee sex, nevis juutas......ir noziime tam, cik sen viens otru paziistat?:)

Tava_Stabilitate      Nav gadījies redzēt tādas attiecības. Parasti tādas attiecības man šķiet ir viszemākajiem radījumiem - amēbām un tamlīdzīgām būtnēm, bet nu tik tiešām neesmu iedziļinājies vai tur vēl ir kaut kādas jūtas. Tur ir vajadzīgs mikroskops - optiskais gan jau.

ade_      par kaadaam juutaam iet runa?
muuzhiigi nenoformuleeto miilestiibu? kaada statusa attieciibas?visnotalj juurs dziljsh un dikutabls jautaajums

kazaraga      man pašlaik ir tādas attiecības,tiekos ar vīrieti kuru pazīstu pāris gadus,sex ir superīgs,bet nekas vairāk nebūs,es izjūtu viņu un vēlos blakus,viņam tas nav vajadzīgs,vismaz viņš tā saka,visu laiku barjera! ko nu?

Kapmirte      jaa, jo ar laiku sex kljuust labaaks un pilnveertiigaks... No otras puses - var iesleegties apnikums. No treshaas, jo iisaaks paziishanaas laiks, jo lielaaka ceriba, ka nav tikai sex... gan jau ir vel kaadas puses.

neko      ir nozime - jo labak pazistams partneris, jo potenciali pilnvertigaks seks:))

ade_      Kapmirte (2006-05-15 21:26)
vovo , tiesh taa pat ar domaaju
diez vai tas taa strikti dalaams
un laiks neapshaubaami liidz izzinaat vienam otra kjermeniskos smalkumus

Sanchoo      Es tektu, ka attieciibaas,kuraas dominee tikai sex, nepavisam nav svariigi, cik ilgi esat paziistam,iisteniibaa,jo mazaak runaajat, jo vairaak laika paliek pashai nodarbei=)

Marksa      shaadas vai taadas juutas ir vienalga,mazaakas vai lielaakas,savaadaak nebuutu ilgstoshs sex.....

AlusPuza      Sekss nje povad, dja znokomstva.

flo      ...ja jautaataajs ar "cik sen paziistat" ir domaajis "cik sen sexojat" - tad jaa, ir noziime:)

_Tiina_      nja..pilnveertiigs sekss iespeejams tikai uz juutu baazes...viss cits ir taa..seksa parodija..bet nav neiespeejami.Bet vai vajag?

Jons_Plunts      Pedeja atbilde pretende uz zinatnisku limeni. Tur sekss tiesam nevar sanakt:)

vivii      ...ļoti liela nozīme tam, cik ilgi viens otru pazīustiet!)))

pitonciks      Nav jūtu ir kāres apmierināšana, ar jūtām gūst baudas apmierināšanu...

_Fire      ja attieciibaas dominee tikai pliks sekss, tad nav noziimes, jo tikpat taa ir tikai dabiskaas vajadziibas apmierinaashana izmantojot otru personu.:( Skumji kaut kaa un neinteresanti.
Vispaar kaa kuram laikam.Viss atkariigs no pasha attieksmes ..

SievieteMelnaa      Nee.

EMSIISHMITS      palasiijos te gudras domas, laikam jaaiet beidzot gumijas vagiina jaaiepeerk :DD

feona      Nesaprotu tādu vienreizlietojamu personu, ka nav tad nav!

melisaM      nu ko noziimee paziit cilveeku :)

saulite_spiid      Attiecības, kurās dominē sex, nevar būt ilglaicīgas. Jo gribas mīlēties, nevis drāzties, gribas septītajās debesīs, bet tur var nokļūt tikai emociju kulminācijā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010