Kapec sievietes gandriz vienmer var dabut kad vajag,
a dzeki nee?? uz ielas biezi tacu izskataas, ka sieviesu ir vairak neka viriesu... (a mos tam kuram nav vienkarsi klusee? Vai ir paniskas bailes no sex?)

vilita      nabadzinjs:(((

riebekliic      uhu :(

4diena_back      kas dabon, kas ne!!! lohi vienmeer drochii!!!

dolce      nezinu kā dzeki, bet vīrieši dabū ko un kad vēlas!:)))

unpy      Dabuut, kad vajag ko? Pa gurkji?

lietotajC      kad vajag, kur vajag un ko vajag?

nu vot, a es briinos, ka uz tirgus garshiigus skaabeetos kaapostus dabuut nevaru - neesmu sieviete!

neko      ir tadi, kam ir problemas, bet ar dzimu tam nav nekada sakara...

pooh      Miits. Sievieteem deelj sabiedriibas moraalaaliskajaam dogmaam, kura veel nedaudz ir, "dabuut" ir sarezjgjiitaak nekaa viirieshiem.

turks      Nu redz, ja regulaari uztur sakarus ar vairaakaam tad probleemaam nevajadzeetu buut un pie tam, te ir pietiekoshi daudz sievieshu kuras daudz nechakaree praatu un peec dazaam veetuleem ir gatavas!

Enriks      Nu nezinu gan,bet piekriitu dolce,ja ir kaartiigs viirietis,tad vins vienmeer dabuu to ko veelas!!

Pachito      tie kas nemaak panjemtarii tie arii nedabuu...manupraat viss kaartiibaa ar sho sisteemu :)

heavenly      Sievietes meedz dabuut arii tad kad nevajag...

vivii      līdz 33 trīs gadiem puišu vairak

apcii      piekriitu Pachito.

header21      klausiess vecii:: nav tadu vecenu kas nedod..ir tikai tadi dzeki kas nemak panemt ..usjooo

idish      viirieshi grib vienmeer,bet ne vienmeer speej...,sievietes speej arii tad,kad negrib.taa ir ,ka sieviete atklaati neizraada ,ka ir izsalkusi-tas ir jaajuut. nu ir taadas,kuras nekautreejas arii izraadiit savu veelmi,bet paarsvaraa ,tomeer paliek pasiivi gaidoshas.

viltiigaa_aknudesa      Joker, tici man - peec 10 gadiem tev buus pilniigi preteeji. :)

oaak      header21...njaaaa.................. .respect..

TIGERMIX      driizak teiktu, ka meitenes vairak lauzhas nesexot, neka dzeki.tapec ari tas fakts, ka dzeki nedabuu, bet vecenes dabu, kad GRIB!!! :-)

ViceCity      Nu lieliski, ka visi nedabuu - mazaak konkurentu. Un viss, buutu priecaajies labaak.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010