Tiešām te ir tik ļoti izmisušas sievietes?
Padzirdēju tādu informāciju,ka te ir sievietes kas dēļ seksa pašas gatavas atbraukt un vēl dzeramo un paiku nopirkt lai tikai spraudienu dabūtu.Vīrietim tas ir normāli pakaļ caurumam skriet.Kas pamudina sievietes?Vai tās kas skrien ir ilgi bez seksa un nepievilcīgas?Mani kā vīrieti tas šokē,ka nemaz jacenšas nav lai caurums pats atskrietu.Tad laikam viss ir pavisam briesmīgi?eloiza Pamēğini! Cik tās skrējējas būs....tādas,kurām Tu gribētu ´iespraust´ un kuras gribētu ,ka Tu to dari.
edding Ej uz VP, atrodi kuras ieķeksējušas "nodarboties", uzraksti un pajautā.
palietotais Bail iet uz to vakara plānu.Tur jau laikam pavisam bēdīgi zaķi.
Torpedo Nu, tās, kas tā dara, šaubos, vai tev viņas patiktu un tu būtu gatavs uzkāpt viņām
palietotais Nu es arī tā domāju ka super seksi zaķiem nav vajadzības pēc tā plāna.
edding Savukārt es šaubos, ka kādai patiktu tie vīrieši, kuri tur meklējas.
Korneelija1958 Kā ar vīriešiem kuri vakara plānā sēž katru nedēļu?Vai ar viņiem arī pavisam bēdīgi?
LaskovijMerzavec Es savukārt dzirdēju, ka Viktorijas ezerā esot manīti baltie lāči!
palietotais kornelija tur ir vīrieši kurus apmierina arī pavisam bēdīgi zaķi.Man prasības augstas tad man tajā plānā nav ko darīt.
Korneelija1958 Tad jau vakara plāns ir laba lieta jo parāda kas ir kas!!!
eloiza Bet vispār....liekas,ka izsamisis esi Tu pats 😉
palietotais Ka nav pieprasijuma to domāju tiešām parāda.Pēdējā glābējosta.
tranex83 Tas ir mulkibas.
Labdiene Tiešām smieklīgi! Autors no sākuma apgalvo, ka viņam interesējot sievietes tikai vienai reizei, pēc tam, ka viņam esot augstas prasības un pēc tam šokējas, ka braucot ciemos. :D Es arī esmu braukusi pie vīrieša, bet ne jau tāda, kas vienai reizei. Bet ja vīrietis jauks, benzīnu sponsorē, gatavo vakariņas un gaida, ilgojas tieši pēc manis, ar prieku braucu. Tas taču ir tik mīļi, kad piebrauc, bet tur viņš viss tāds sapucējies, centies, gatavojis galdu uzklājis, filmu piemeklējis. :)
Esari Fufels- kāds ko dabuja, vai nedabuja bet muti palaida, ka visas m....
palietotais
Labdiene tas jau labi ka tevi tā sagaida.Bet ja par savu benzīnu,pati paiku atved un sagatavo un vēl netīrās zeķes izmazgā lai dabūtu to balvu.Ir taču tādas kurām tas spraudiens viegli nenāk.
Es pats kaut vienai reizei bet kvalitatīvu,lai gan klusībā gribas lai kāda ilgāk aizķeras.Nav tā pagaidām gadijies.
Labdiene Palietotais, pat ja tā ir, tad tās kkādas lumpeņu problēmas. Es ar tādiem nesatiekos. Bet aizbraukt pie forša vīrieša ar manis iepriekšminētajiem nosacījumiem - nav problēmu! Uz kaut kādu getto rajonu gan nebrauktu un kur nu vēl apkalpot kādu, ja nesagaida ar klātu galdu, tad tā ir necieņa.
neko Īsti nesapratu kar kādu te izmisumu runa: izmisusi ir sieviete, kas pati brauc ciemos? Izmisušas ir tās kas audzinātas, ka ar tukšām rokām ciemos braukt nav pieklājīgi?
palietotais Labdiene katrai ir savi kritēriji un pašvērtējums.Ja neviens galdu neklāj,jāklāj pašai citādi pavisam bez seksa var palikt.Tad nu dar ko var.:D
Liigucis Dzirdēju ka visi te tik nolietoti ka nav pat neviena pie kā izbraukt lai nejustos vīlusies!
_Jola_ Uzkāpt, iespraust.....tiešām domājat, ka sievietes bez tā nevar dzīvot? Pretīgi! nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 58) | nākamās >> |
