mineta maaksla.
vai labu,neaizmirstamu minetu var veikt jebkura sieviete.Vai tomeer tur nepieciesams kaads iipass talants un kurai katrai tas nav dots?varbuut vajadzeetu ieviest kaadus mineta kursus,taa teikt attieciibu stiprinaasanai.Jo no labas mineta veiceejas dzeks tik vnk neaizies.Paprovees ka citur nav tik labi un atnaaks atpakal?!engeliteS Jebkura nevar, vajag gadiem ilgu praktizēšanos :D
neraatnelis taapeec jau saku,ka kursus vajadzeetu ieviest.kas tad gadiem ilgi gaidiis.:))))
engeliteS Nav jau arī nekas tik briesmīgi sarežgīts, lai nez kādus kursus vajadzētu, galvenais - vajag vēlmi ;) Var jau arī palasīt internetā par tehnikām, informācijas vakuumā jau nedzīvojam.
Mazaa_naarinja
Kā jebkurā arodā - kādam talants, kādam ilgi pie tā jāstrādā, lai labi sanāk.
Bet nu kurš normāls vīrietis vērtē pēc mineta prasmēm sievietes? Tā noteikti ir laba attiecību piedeva, bet ne jau attiecību iemesls.
neraatnelis mmmm......engeliteS Tu gudra sieviete,bet visas jau nav tik GUDRAS.:)
neraatnelis Mazaa_naarinja,taa ir loti svariiga piedeva.Protams ne tikai minets ir svariigs.citas fiskas arii jaazina.Un ja veel ir anuslings,nu tad taadai sievietei vnk cenas nav.:)
Geisha Vislabāk taisīs sieviete bez zobiem (vismaz nenokodīs).
Vanesa15
nerātnelis atkal uz pilnmēnesi iekviecās :D
Kā tu nesaproti, ka svarīgākais ir KAM to dara, tad arī būs visa sexa pilnība un vēl daudzkas tāds, kas tev sapņos nav rādījies.
Nevis kaut kādas avīžlapu gudrības sagrābstījis un nu tik teorijas bārsta, kas izskatās pēc tā, ka neviena tev nedod, un nu tu tik visas uztver kā nespējnieces, kam tagad te kaut kas baigi jāmāca.
edding
Tam vajag lielu muti.Vai mazu ļoceklīti.
Viens man reiz stāstīja, ka bijusi brūte, kura dziļo veikusi, es saku, ko ta neprecēji tik labu, viņš teica, ka dzīvē sekss neesot galvenais. Pat labs ne.
Kursos gan jau ka pats pieteiksies par trenažieri?
neraatnelis edding,nu protams smukiem,jaukiem zakiem esmu gatavs buut par trenazieri.man treniniem daikts labu labais un izturiiba liela.izsniegtu pat sertifikaatu par veiksmiigu kursu beigsanu.ko tikai neizdariisi lai cilveeki ir laimiigaaki un attieciibas stipraakas.:)
eloiza Tevi interesētu svešu cilvēku laimīgās un stiprās attiecības. Uh,cik Tu cēlsirdīgs ,izvirzot sevi kā trenažieri.
lasminaxxl
Vai mums vajaga tos , kas aiziet un nāk atpakaļ ?
Ja reiz aizgāja, tad uz neatgriešanos .
panemiet6 sievietei seksa jabut mazliet perversai un loti brivai tad ari minets sanak superigs
derevnja10 Seksis vienmēr ir tīkams pasāks...:)
Monika1965 internetā bija klipiņš kurā tika rādīts, kā pareizi darīt....vajadzēja noskatīties tad jautājumu nebūtu))))
Vanesa15
Priekš nerātneļa bija laba anekdote.
Dēls mammai prasa - kas ir minets? Mamma piesarkusi, mmm.... nu tas kad ņem mutē. Tevs no virtuves bļauj - nevis ņem, bet dod. Mēs taču veci audzinam !!! :D
Edg Cik gan čābīgi tev te iet, pāris tēmas atpakaļ pieteicies būt par skaistuma trenažieri. Laikam jau neviena neparakstījās :( Ak jā, tagad taču laukā bij kaut kāds super-duper mēness kopā ar pilno fāzi, tik laiks tāds apmācies, grūti pamanīt.
mellene_x cik vīriešu , tik prasību... tieši tā pat kā sievietēm, kas vienam patīk un uzbudina,tas otram nepatīk.. tā, ka nerātneli, vai kā Tevi tur... izej kursus kunilingā, fistingā utt..utt..utt.. bet , ja nopietni, tad cilvēkiem ir dota mute un runas spējas, lai izrunatu visu , kas patīk un kas nepatīk..un VADĪTU otru...
daimler2 Ir labi zināt,ka mums ir zinoša engeliteS...
engeliteS daimler2, vai tad ZINAT ir kas slikts un nosodams? ;)
daimler2 engeliteS,atvaino,laikam nepareizi izteicos...´´Jebkura nevar, vajag gadiem ilgu praktizēšanos :D´´ vajag,vajag... ;) nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 47) | nākamās >> |
