Vairāki partneri dzīvē
Te nu es vēlējos sīkāk padiskutēt par to, kā ir ja cilvēkam dzīvē nav bijis viens seksuālais partneris, bet vairāki. Piemēram sievietēm nav pretīgi gulēt ar vīrieti, kura loceklis ir pabijis vairākās partnerēs? Un labi ja vēl tur orāli un vagināli viss ir darīts, bet gadās jau arī kādreiz kāds anālais sekss... Un pēc tam esošā partnere ņem mutē to, kas ir bijis kādai citai pēcpusē... Vai nav pretīgi? Un arī otrādi, kā vīriešiem var patikt savu locekli bāzt tur, kur pirms viņa pabijis kāds cits, nedod Dievs - citi peņi? Šis faktors gan man šķiet nedaudz uz homo pusi...Tātad kādas ir jūsu domas, tiešām vienas dzīves laikā nav iespējama intīma tuvība tikai ar vienu partneri, jeb obligāti vajag pārdesmit? OK, šeit diskusiju varētu izvērst plašumā - karma vai izlaidība?! Bet nu karmas tematiku mēs laikam apskatām citos topikos!
Viliendi Interesanti palasīt dīvaiņu jautājumus.Atbilde ir vnk- ja kaut kas nepatīk- nedari to!Lasi gudras grāmatas un fantazē!
Crystalic_Indigo
Viliendi
Jā, cilvēki te ir ļoti dīvaini. Bet ko var gribēt no garīgi aizmigušas rases, kuras vienīgais informācijas avots ir grāmatas un vienīgās apziņas paplašināšanas metodes iet caur vielām un skolu!
chaachaa
B***, atkal laba tēma. Tiešām, super. Puika mikrobs, kas baidās no visa un visiem.
Parasti cilvēki it kā, normāli, mazgājas, iet pie ārstiem utt, arī tad, ja īpaši daudz partneru nemaina. Bet nu labi, ja esi reiz par monogāmiju, tā uzreiz varēji pateikt, nevis piesaukt visādus veidus kā izdomāt, kā tik pašam pretīgāk un homo-nosliecinošāk viss aiziet.
Cilvēks iegūst pieredzi, izzin sevi, citu organismu no tā, ka ir vairāki cilvēki, veidi. Kas ar vienu nesanāk, sanāk ar citu, utt utt. Līdz ar to dažādība dod iespēju izpausties.
Sekss kā sports, protams nē, bet kā maiņa, ja neizdodas attiecības, ģimene, ir nepieciešams. Daba nemīl tukšumu, bet ir jau arī tādi, kuriem šī doma, AAAA, tur ir bijis cits daikts, vai vairāki uzreiz, pilnīgi norauj jumtu. Esot tabletītes un ārsti, kas palīdz tikt galā ar puika-mikrobs sindromiem :)
Crystalic_Indigo
chaachaa
Nu redzi, vismaz Tev par šo tēmu bija prieks! Viens labs darbiņš manā kontā un dharma++! :D
Bet te nu es varu nedaudz oponēt... Pirmkārt jau es nekur neminēju, ka baidos no visa un visiem un man ir bacilofobija! ;)
Otrs - iet pie ārstiem un mazgājās... Kā šie divi procesi attīra enerģētiku un izņem no indivīda seksa laikā iegūtu otra cilvēka DNS? OK, ūdens vēl enerģētiski attīra, labi...
Trešais - izzin sevi, pēta savu mijiedarbību ar citiem, viss OK, piekrītu. Bet kas notiek tajā gadījumā, kad šādu zinātniski pētniecisko darbu rezultātā tu sasienies krustu šķērsu ar n-tajiem cilvēkiem? Beigās veidojot kaut ko līdzīgs - cilvēkam orķestrim! Nu kā piemērs - ej pie savas sievas, bet ne viens... līdzi nāk kādas desmit bijušās, ar kurām vai nu vienas nakts kniebiens vārtrūmē ir bijis kopīgs, vai arī pāris gadi "nopietnās" attiecībās! :D
Ceturtais - te nu Tu pats nodefinē ļoti precīzi, gandrīz kā ar kulaku tieši acī - neizdodas ar vienu... Kāpēc neizdodas? Kas ir šie par procesiem dzīvē, ka atnāk normāla sieviete/vīrtietis, bet nesanāk stabila un līdz mūža galam noturīga partnerība? Domāt vajag dziļāk, kas tad šādu fenomenu ir piesaucis, ja ne vien paša debilie, krustošanās ar visiem, eksperimenti!
Tieši tā, ja katreiz domāsi kur savu daiktu spraud, vai sieviešu gadījumā - ko sevī laid iekšā, tad visādas šaizes nebūs. Tāpēc tāds piesardzīgais - ĀĀĀĀĀ.. ir pat ļoti vēlama, pozitīva reakcija pirms akta! ;)
Un nedaudz atejot no tēmas, kāpēc Tev kā vīrietim ir niks - čāča? Čāča ir novārtījusies lauku sievele! ;) :D
<< iepriekšējās | Atbildes 61 līdz 64 (kopā 64) |
