neko ko tur domāt ... nepatika viņai.
janisb Priecājies - ielidojis neesi :D
eloiza
Tev janisb gan baisa pieredze! Tev tik tad atkārtoti pazvana,ja?! :))
Nu čābīgi.....tad jau kaut kas ne tā. Varbūt samulsusi gaida tavu zvanu ;))
hewy Man jau gan liktos, ka te jāprasa sieviešu domas. Kaut gan, ja tas bija vien "pliks" sex, tad secinājumus vari izdarīt arī pats.
Sany1979 Viriešiem one nigth stand ir ok,bet ja sieviete tā uzmet?!
Esari ..kapēc prasi, to kas tev pašai būtu labāk zināms, ko tu pati prāto par to veci...ibo- lezbiete esi?
neko Uzmet tad ja abpusēji nav skaidrs kas patiesībā notiek. Vai tad tik grūti pateikt vis bija ok, bet vairāk mēs netiksimies?
eloiza :)))) atvainojos ka ne tur ielīdu! Nepaskatījos kam jautā un kas. Pardon....
Esari Vispār, pareizā atbilde ir--- viņa gaida, kad viņš piezvanīs...vot, tā! :D
eloiza
Es jau par to pašu :)))
Un tā viņi gaidīja un gaidīja
neko Vai tad mēdz bū ar tā, ka iepatikās, bet nezvana?:) Raksturu audzina tādā veidā vai?:)
eloiza Aha....rūdās! ;D
baluba Tieši tā, tā rūdījās čo..... sory - tērauds....
baluba Bet ..... ja nezvana tātad kkur neesi bijis saistošs - un tas tikai normāli - mēs visi īpaši, bet ne jau visi visiem ......
JurisK Kaapeec sievietei(ar uzsvaru) jaazvana? Sieviete, cik nu atminu, ir maigs, bikls un kautriigs radiijums. Gaida viiriesha zvanu, nesagaida un ielec upee. Vai atdodaas pirmajam pretiinaaceejam.
av2 nu, ja viss tomeer bija forssi , jo taadi one night stand parasti gan ir tadi viduveeji ( cilveeki tomeer nepaziist viens otru labi, arii sex zinnaa) .Un ja nezvana, kur probleema passam pazvaniit? Man personiigi tas ir ...kaa, ja cilveeki negrib neko ieguuldiit savu attieciibu, sex jomaa, nu tad labi vien ir, ka nezvana.Pati vainiiga.
Geisha Es arī nezvanītu. Pagaidītu kad viņš piezvanīs. Ja nezvana nu tad jau neko. Vai tad man būtu jākļūst par uzmācīgu mušu. Sorry, jautājums bija domāts vīriešiem.
Pillerina Viņa gaida, pirmā nekad neizrādīs un nezvanīs (tas gan varbūt ir atkarīgs no horoskopa zīmes vai prāta daudzuma)
edding
00:33 Jani!
Viņa dotajā momentā ir tā kā sieviete. Iespējams ka lezbiete, jo kādēļ tāda interese par šo situāciju.
psychobitch ...tad uzzvana pats!:)
Madaraa Viņai pazudis telefons! nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 40) | nākamās >> |
