Vēlos dzirdēt vīrieša viedokli
Vēlos uzklausīt domājoša, adekvāta vīrieša viedokli!!! Esmu kopā ar partneri, kurš seksā nespēj beigt savādāk kā no aizmugures. Partneris bez attiecību pieredzes (vienīgās un ilgākās attiecības apmēram gadu), nav bijusi ģimene un bērni. It kā patīk sekss, bet kā nojaušu - tāds ātrais. Kad jautāju, kas patīk seksā- atbilde viss, kad piedāvāju orālo seksu - atbilde: patīk drusciņ. Nu tāds drusciņ orālais un no aizmugures ievelkas jau ilgāku laiku. Kur problēma, kādēļ vīrietis nespēj atvērties?Nesliktais A kādēļ Tu uzskati, ka "atvērties" vīrietim nozīmē darīt to štelli citā veidā, nekā viņam vienkārši vislabāk patīk? :) Man arī vislabāk patīk no aizmugures, un? Nu, OK, eksperimentējis esmu visādīgi, bet tieši tādēļ varu teikt - man numur viens poza ir "no aizmugures". Ko nu? Jāsāk justies sakompleksētam?
Freja4 Ir tāds jēdziens, ka saderība, kas sākas galvā...tas arī viss! :)
Chris1986 Man kā vēsturniekam liekas, ka te var līdzēt tikai anālā prostatas masāža
Smuidris Nu ja ir runa tikai par seksi, tad atrodi citu un gan jau būs ok.
Cafe_Noir
a seksā pats galvenais ir, ja vīrietis beidz?
a nu ja jā, tad kāda problēma? - iegūsti visu sajūtu gammu kā pašai patīk un cik ilgi patīk, un kad jau pietiek, tad lai viņš beidz pozā no mugurpuses. es nesaprotu - vai tad jādara tikai tā kā mācību grāmatā rakstīts? un ja nav kā mācību grāmatā, tad nekas nesanāk?
protams, ja vīrietis ir reāls nūģis, tad patiesi nevajag laiku tērēt. pēc 40 [gadiem] laiks patiešām ripo kā bumbiņa no kalniņa, tomēr ja vīrietis nepiedalās atrakcijās ar vingrošanas paraugdemonstrējumiem, tad varbūt par visām varītēm nevajag viņu uz to spiest? protams, ja vien pašai nav vajadzība pēc seksa sporta sasniegumiem ar spermas izsviešanu kā finišu sporta nodarbībai
edding
Tessa, tas 44 gados būtu baigi muļķīgi meklēt kādu, ar kuru abi seksā labi, pārējais štrunts.Pie tam kā noprotams, krietni jaunāku, bez piekabēm sievu un bērnu viedolā.
Par galvu vairs neatkārtošos, nevajag to vainot vietā un nevietā.
Jārunā ar džeku un ja gadījies bez pieredzes, jāmāca, jāņem iniciatīvu savās rokās. Te būs tas gadījums, kad jākļūst par skolotāju.Vai pie seksopataloga, ja viņš kautrējas, aizej viena parunāties, varbūt ko ieteiks.
Jason Skatos, lielākā daļa šeit iesaka cilvēkam sūtīt neveiksmīgo mīlnieku nafik... līdzīgi, kā tas ir arī lielākajā daļā citu diskusiju, kur pārim parādās kāda problēma. Viens nevar beigt, otrs nevar sākt, trešajam dibens par kaulainu... Vai jums nešķiet, ka tā ir prasta bēgšana no problēmām? Problēmas, ja jau partneris kaut ko nozīmē, pieklājas risināt, vismaz mēģināt to darīt. Citādi sanāk, ka cilvēks bēg no viena cilvēka problēmas pie otra cilvēka, kuram atkal pēc laiciņa atklājas kāda problēma, tad pie trešā utt. Cik ilgi tā skraidīsiet? Vai patiesi domājat, ka atradīsiet kādu, kuram nebūs nu pilnīgi nevienas problēmas? Un ja nu šis brīnums pēc tam sameklēs kādu problēmu jūsos? ;)
Andriso satraukties vajadzētu, ja viņš tev liktu virsū žurnālu
jozolsen
Priecājies... un izmanto savā labā..Nevar beigt..Daudzas sūdzas par īsajiem-ātrajiem dzimuaktiņiem.. Darbojies,gūsti baudu dažados veidos,dažadus orgasmus..Kad esi apmierināta,tad tikai dod dibeā pozu..
Skaudules jau Tev ieteiks,lai pievienojies viņām-nelietotājām..
Rinkulis
Es tev nevaru sniegt idejas - kāpēc tas tā ir.....man nav ne jausmas, bet....
Piesien viņu pie gultas - tā cieši....kāp virsū, skatoties acīs....un dari TO... un saki - es nekāpšu nost, kamēr nebeigsi.
Bet nu nopietni...ja viņam bijušas vienīgās atiecības, zilais viņš nav - es domāju, ka viņš porno varētu būt pārskatijies (nelabvēlīgā gultnē). Un tas iedomu tēls neiet kopā ar reālas sievietes ķermeni.
married
a kam Tev tāds vīrietis , kurš tuvības laikā nevēlas uz Tevi pat paskatīties ... ?
... iemesli - esi viņam pagaidu objekts vai nu šī nav viņa orientācija, Tu esi tikai piesegs ...
pati liela - izdomāsi :)
irgo Man ir tikai viens jautājums - kā Tu zini ka vaina ir vīrietī nevis Tevī ??? Tas ka Tu tā domā , atvaino , bet tas neskaitās arguments !!!!
HOUSE No... ko tu sities kā zvirbulis pa šķūni! Pie maliņas vajag turēties, pie maliņas!:))
swim
13:00
Tieši tā arī ir. Kā kaut kas ne tā, uzreiz skrien prom un meklē citu. Beigās uz ielas katru otro jāsveicina, jo kopā gulēts, un vecumdienas dziļā vientulībā.
Labi ka vēl neklausa padomam -striķis-ziepes-ķeblis.
Prasīt padomu attiecību jomā šeit, kur pilns ar vientuļajiem, kuri savu dzīvi nespēj izveidot harmonisku, nav prāta darbs.
Araabs Varbūt viņam liela pieredze uz šokolādes cehiem?
Geisha Princese! Ko nozīmē partnerim ir maza sex. pieredze? Ja Tev ir 44 gadi - par cik jaunāks ir partneris? 5 gadi jaunāks ir - ok. Līdz 10 gadiem jaunāks - nu ko darit....čalim patīk vecākas, bet nu labi.... vēl var. Puisis 34 gadu vecumā ir jau ir noauļojis vismaz 3 reizes apkārt zemeslodei..... un nav pieredzes? Tīrais blefs. Ja puisietis ir vel jaunāks .... nu, sieviete... ko ta Tu tā.... ar bērniem? Vari jau dot privātstundas, apmācīt viņu un..... atdot jaunākai.
vilks28 Man ir aizdoma ,ka tur ir kautkas par platu, vai kautkas par mazu.
orhidea trumulis ar vienvirziena domāšanu tas tavs vīrelis..:)
Ananda_A
Ja sieviete iepriekšējā pozā sasniegusi orgasmu, tad kāpēc lai noslēgums nebūtu tāds, kāds patīk vīrietim???
Šogad astrologi kā dominējošo sludina vēzīša pozu! Vai tāpēc citas būtu sliktākas?
Pēc principa, dari otram to, ko vēlies, lai dara tev- pagariniet maksimāli priekšspēles laiku! Attālināt vīrieša orgasmu un izbaudīt vienam otru. Kā savādāk gan var iepazīt, kā savādāk gan var atvērties viens otram, ja ne runājot, ieklausoties viens otrā un kopīgi darot?
Ja sieviete ir neapmierināta ar esošo seksu, tad gan pilnīgi noteikti šī ir vieta, kur var saņemt 1x gandarījumu un ieiet apritē pie joz* elsena! :DDD
marrex Ja viņam maza sexuāla pieredze ar sievietēm, tad maybe ar dzīvniekiem liela (kazas, aitas, uc.) ??? Aizkaukāzā un Vidusāzijā piem.ļoti daudziem esot tāda pieredze un tā piešāvušies tādai pozai, ka pēc tam sievieti arī savādāk nevar. :))
Tessa
beidziet te dziit tuftu par kkadam nopietnam attieciibam, kuras neizdodas delj seksa!
jaunuvei 44 gadi. ir jabut mozgiem un sapratnei par to, ar ko un kapec...
nākamās atbildes
<< iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 53) | nākamās >> |
