Ko pasākt ja Gribās, bet dotajā momentā nav ar ko...?
Ko pasākt ja Gribās, bet dotajā momentā nav ar ko...?Kādā veidā jūs atrodat "mierinājumu"...? -Domāju.. radniecīgu dvēseli ar līdzīgām vēlmēm... :D
draboss Oho>Vakara plāns>Meklēju radniecīgu dvēseli
briivzemnieks Kas to vaicā? Meitietis?
adamsone Kas ir Gribās? Kāds lietuviešu miestelis, kur var dabūt labu alu? /garāmejot apjautājas/
sandra111 še te nu bija,,,naf ar ko,,,,
HRDS Aha... nav... :( Neticēju, ka tā gādreiz varētu gadīties...
dogville kaadreiz veseliigi iepauzeet...
DanaL Gribu, gribu, gribu... Tikmēr, kamēr apnīk gribēt un sagribas kaut ko citu jauku. Piemēram, tēju.
DanaL Gribu, gribu, gribu... Tikmēr, kamēr apnīk gribēt un sagribas kaut ko citu jauku. Piemēram, tēju.
lasminaxxl Iespied durvīs - būs asas izjūtas , ilgi negribēsies !
Neesmu_Alise Mierinājums?......Lieliski, to izlasot nodomāja paliels skaits cilvēku. Izrādās, ka ir vēl kāds, kam klājas sūdīgi....:))
scheriff Vieglāk par vieglu. Tikko atklājās ka šeit ne vienai vien dāmai vibrators noplīsis. Esi čalis - saremontē! Nopietni, parādā nepaliks. Ar labu vārdu pieminēs, vakariņas uzšmorēs, naudiņu nopelnīsi. Tikai uz fikso neceri, tur tavs darba auglis uzvaras laurus dūks.
HRDS
Scheriff :D
Ja nu kādai tas aparāts -saplīsis piesakos izlīdzēt... :D
Tessa
ielikshu Ugunskura_Kurinataja pieredzi, tev noderes.
Dienasgrāmata.
Pirmdiena.
Šodien ar Žaneti.
Otrdiena.
Šodien ar Lulu. Divas reizes, jo nenāca miegs.
Trešdiena.
Šodien pa nopietno ar Žaneti - gan vagināli,gan anāli.Uhh,riktīgi noņēmos.
Ceturdiena.
Mēģināju atkal ar Žaneti - nesanāca. Nolaidusi gaisu,nevarēju atrast pumpi. Lulu man šodien nepatika.Esmu kaprīzs.
Piektdien.
No Žanetes palicis tikai apvalks. Joprojām esmu sastrīdējies ar Lulu- ieliku to skapī. Nācās pašam pastrādāt vienatnē .
Sestdiena.
Pumpju veikalā remonts.Lulū arī izlaidusi gaisu.Esmu nemierīgs.Nopirku veikalā lielās barankas.Nepatika. Izurbu skapī caurumu- gandrīz ierāvu skabargu. Nopietna problēma.Naktī rādījās murgi - īsta dzīva sieviete mani velk uz kafejnīcu.
Svētdiena.
9.00 esmu pie intīmveikala un kātrtējais obloms - meitenes beigušās. Nācās nest mājās Voldemāru. Nekas - patika.
Pirmdiena.
Sadabūju pumpi. Paņēmu brīvdienu. Sarīkojām grupveida sexu - četratā....
Am hapi egein...
scheriff Nopietni, te bija tādas sūdzības. Kā arī uzradās dažas bēdumāsa ar identisku likst. Beigās secinājums ka nekur to verķi nelabo, tāpēc, lai arī cik ļoti negribētos, nāksies atkal vēčiem pievērsties. Nē, nav taisnības uz pasaules! Esi pestītājs- nes gaismu, nes baterijas, nes trīci un vibrācija, glāb pasauli un atpestī to no saspringuma. High five!!! :D
HRDS
Tessa. Bet es Gribu -KAFIJU...!!! :) Bet nav patreiz kompānijas... :(
Tajā sarakstā nebij Tevis Tessa, ar Tevi labprāt pakafijotu... ;)
gribu_miilu Pilns nets ar web onlain skaistulēm. Izpaužās daudz labāk par vietējām pasaules nabām. Un pasākums bezmaksas. Ja nav slinkums, iemet aci, paskaties.
wodoo Par Mashku Kulackovu esi dzirdejis
HRDS Mani interesē Reāla Kafija jaukā kompānijā... :D
berta30 Vai nav par vēlu kafijai ? Tagad tikai šampis jādzer :D
HRDS šampi atliksim uz vēlāku... :) varbūt uz rītu... :D
berta30 No rītiem šampi dzer vai nu aristokrāti vai deģenerāti :D nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 37) | nākamās >> |
