Cik liela nozīme ir locekļa izmēram?
Izlasīju, ka Napoleonam penis esot bijis nepilnus 4cm garš. Es tik mazus neesmu redzējusi, bet vienreiz bija tā, ka skūpstoties pārlaidu roku tur un sajutu, ka tur ļoti maz ir un viss. .. .. uzreiz cēlos un gāju prom, nezinu, kas man notika. Vienam atkal bija tāds resns, ka knapi mutē var dabūt, bet līdz rīklei netika. Gribēju dziļo orālo, bet par īsu bija, bet vispār tas nebija slikts, tāds resns un īs. Veel mēdz būt tādi pagari, bet tievi un ar izliekumu. .. .. tie man kaut kā nepārāk. Tādu kā nēģeriem es laikam negribētu. .. .. un pavisam mazu arī nē, man laikam labāk patīk vidēja garuma, bet resni locekļi.
wildangel
Izmēram ir nozīme, man piemērotam.
Kas man ir labs, citai varbūt par mazu, vai par lielu.
...pēdejākā liekuļošana, sakot, ka tam nav nozīme!
Lucy cholly katram savs,varbūt tev pietiks,ka tevi izlaiza,ar pirkstu dupā paļurkā,var jau būt,ka tev tā patik un tu gūsti to kārtīgo sekss,nestrīdēšos:)) te PA nevis tu man te sāksi pieradīt pretējo,pasaki savu sakāmo un miers,kur pbroblēma.
bubucis_agucis10 ar lielāku lopiņu nēesi mēģinājusi..domāju tev piestāvētu:D
Freja4
Lasīju bērnu žurnālā, ka krāniņam ir nozīme! ;)
Bet ja pa nopietno, seksam smadzenes vairāk paredzētas... iebāzt un izvilkt var arī gumijas caurulē...
Marsietis Katrai jau savs - kura ar mazu staigā sunīti un kura ar zirgu jāj. Bubucis visu pamēģinājis un zin ko ieteikt ...
Deisa
Ja loceklis par mazu, tad sieviete nekad pilnībā apmierināta nebūs un, ja attiecības ievilksies, tad tur būs viens neapmierināts sievišķis, kas bojās arī omu vīrišķim. Protams, ir dažādi baudas gūšanas veidi, taču būtiskākie guvumi gan sievietei, gan vīrietim ir no vaginālā seksa. Pārējais ir tikai tādas garšvielas.
Sievietes organisms ir apbrīnojami spējīgs pielāgoties (izstiepties, izplesties), taču Tur nekas nesaraujas. Ja ir sieviete dziļa (fiziski), tad ir. Var, protams patrenēt starpenes muskulatūru, taču maksts garums nesarausies, tā tikai var kļūt stingrāka, sasprindzinot - šaurāka.
Tantrā vesela lekcija par šito visu ir, bet ne visu spēju pieņemt, ticēt un pieņemt par patiesību.Taču, ka nozīme izmēram ir, šaubu nav.
AivarsN Vajadzētu tos izmērus anketās norādīt,vēl cenu pielikt,tikai Oho tad sāks līdzināties santehnikas preču tirgotavai.
Nettwerk Nu kaads nu kuram ir tas loceklis, taads nu ir. Nevajag taapeec nostaadiit ka nav normaali lietojams. Taapat kaa sievietes ar mazaam kruutiim. Man piemeeram patiik saucamie deelji, sievietes ar mazaam kruutiim. Man ar loceklja garumu, resnumu ir ok. Bet nu man arii nebuus bauda taada no sievietes kurai paargaajushi paari daudzi, nekaa no sievietes kura ir nevainiiga joprojaam.
Marsietis Vot to es saprotu - vīrietis pēc kura sieviete jauprojām paliek nevainīga.
Muukene Nozīme tik pat liela, cik izmērs!
etc Jā, jā - man jau arī liekas, ka labāk lai smuki karājās nekā nesmuki stāv!
Nettwerk Marsieti, nu aizved savu miljako, sievu pie aarsta un par samaksu arii aizshuus. :D nee nu bet nu doma bija ka sieviete kura ir nevainiiha vai tie buutu 18 gadi, vai 21 bus ar tadu lielaka bauda viirietim, nekaa nodraazta. Ne jau visas lec gultaa kaa pirmie pupinji diigst.
riks086 Varēji jau PA sameklēt ne vienu vien diskusiju par šo jautājumu. Bet es saprotu - Tu publikai patiesībā gribēji pavaicāt, kas ir penis (gluži kā tai vecajā anekdotē par prezervatīva uzvilkšanu uz globusa: "...bet kas ir globuss, to jums izstāstīs jūsu jaunā ģeogrāfijas skolotāja...")
av2 klausies, ja neko no sex nejeedz, tad vismaz pa vissu netu nebllauj to, a? TU saac buccoties, un gribi lai viirietim tas loceklis uzreiz buutu darba staavokli, tas ir, staavetu ? Pzd, vienkarsi :)) Loceklis maina savus izmeerus pamatiigi no aizmigussa, uz darba staavoklla. Un tas atkariigs no sievietes maakas buccoties. Izdari secinaajumus pati, kur ir problema :P
Marsietis Kādreiz armijā esot veikts tests uzsitot ar lineālu. Vai šajā gadījumā arī ir kas atkarīgs no mākas bučoties?
Lucy
idritvaikociņ:DDDDD
av2 (2014-04-09 15:10) viedoklis tiešām ja(c)Un tas atkariigs no sievietes maakas buccoties.
Omogoo šitādu purgu var teikt tikai tīnis,viņam nemaz bučoties nevajag tik paskatīess un abas galviņas būs gaisā:))))
Es nevaru,mūžu dzīvo,mūzu mācies,ziniet:)))vaiiiii
Buchux Liekas visdusmigakie ir mazo locekliishu iipashnieki.......taapat kaa mazie suniishi arii parasti visniknaak rej :D
Buchux Vispaar jau man parasti blakus ieluugumuam uz kafiju, viirieshi pievieno arii kraana foto, taa te laikam taada tradiicija. Tikai parast taadus neerekteetus, nav smuki.
Nettwerk Buchux man jautaajums, ko tu saki par sievieteem kuraam ir mazas kruutis vai nu deelis?
Marsietis A tu, dzerot kafiju, ieliec roku klēpī un pamēri. Ja to darīsi ātri, tad varbūt paspēsi izmērīt gan guļot, gan darba stāvoklī.
HRDS Hmm... Garam locekļiem ir priekšroka ķiršus lasot.. var zaru tuvāk pievilkt un noturēt... :) bet īsie minoties ar velo vismaz ķēdē nepīsies... :D nākamās atbildes
<< iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 100) | nākamās >> |
