Nu seksotāji! Pēc kādām kvalitātēm atlasāt sev piemērotu partneri?

Ir sievietes, kas vēlas tikai sex. Vai piekrītat aklajiem randiņiem?
Ir sievietes, kas patiesībā meklē vīru. Vai atklājat to partnerim?
Ir sievietes, kuras meklē nezin ko vai vispār neko nemeklē, tikai gaida :)
Bet pāri visam, kādas kvalitātes vēlaties sagaidīt?

estepat      :)a be pstaaviigu partneri nau žāl? ielūkojies savās profilaatajās acīs- tās ir tavas dvēmeles shmogulis...!;)

dzelzsduure      Elementāri- vispirms izmēru vagīnas dziļuma atbilstību pēc tam ar speciālu aperātu izmēru spēku ar kuru vagīna spēj sarauties. Ja abi parametri atbilst manām savietojamības tabulām, tad ir sekss :D:D:D
Kāds jautājums, tāda atbilde.

Neraatnis      Vienkārši... meklēju radniecīgu dvēseli...

krasotaajs      Pirmais, viennozīmīgi!

pupolins      Gribeju rakstit,bet manas domas jau uzrakstitas,,,,lasit-VivaFresh.

quimera      Labāk degunradžus medīt!

jozolsen      Vizuālais,formas,prasmes,to pielietojums,zināšanas ,uzdrīkstēšanās, kā gūt ,dot baudu.Sievu,vīru meklējumi neinteresē..Aklie randiņi neinteresē,ja jau pat bildīti nespēj atsūtīt ..zūd ticamības moments.Jātsķiro darītājas no vāvuļotājām-teorētiķēm..Labs sexis ir retums..

verso      Jozi, varbūt Tev der padomāt par speciālajām kabīnēm vai klubiem kur strādā gan jau prasmīgas, neburkščošas un visādi citādi jaukas būtnes Tavā gaumē. Vienīgi tur vajadzēs vairāk naudiņas kā puķēm, ja tādas atļaujies kādai nopirkt :)

strix      pēc deguna formas..:)

quimera      Meičām patīk jauni ērzeļi!
Diemžel.oho ir izbrāketu veču klubiņš!

edmunds19692      izskatas un prāts. ļai ir ar/par ko pirms/pēc seksa parunāt. Aizvien retāk gan tādas gadās...

MaryClaire      jā, es arī aizvakar sapratu, ka ar klikšķi nepietiek. vairs klikšķu nebūs, ja nebūs nekā vairāk.
kaut kādā brīdī prāts un sajūtas ņem virsroku pār instinktu, tātad, ar instinktu vien nepietiek, lai dzīvotu sev patīkami.

solveiga23      Mans viedoklis,ka abpusējs klikšķis vajadzīgs un to jau var just sarakstē,ja ir savstarpējas intereses -ne tikai par tēmu- sex .
Teicienu-nekad nesaki nekad- attiecinu tagad uz sevi,jo biju aklo randiņu pretiniece. Aizgāju-nenožēloju!

ega27      Ja PSRS kvalitātes zīme ir uz dibena ,tad moška vēl kādu brīdi tā mammele ir lietojama.,ja uz tās vietas nav tā zīme nolupusi !

valduna      idioti un sekssotaaji atvainojos jaa diviem saskasn ko piepisaas .tas nav publisks jaut no muguras un priekshas un pakallas to var jautaat tikai slimie kaadan citam dalla-- patiik un vissn -GODIIGIN N T6AS KOM JUUUSN JAUTAA--M PERVERSI NO MJU8U8SU PUSES ejat arsteeties

ermanitc      meklēj tikai seks,bet šis grib ne tikai seks ,bet arī precēt,kas nemaz nav plānots un vajadzīgs.un iespējams ...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010