Izveeles priekshaa.
Sarakste ar diviem viirishkjiem, bet jaapienjem leemums- ar kuru no vinjiem iet uz randinju?1 viirishkjis- bizness pasham savs, darbaholikjis... namiipashuma nav, ir dziivoklis,...smuks un sirms, veseliiba esot laba,...hobijs- dancoshana,...nepiipee, nesapiipee un alko nelieto.
2 viirishkjis- biznesa sava nav, apceljo pasauli,...pasham sava liela maaja, liels daarzs ar daacju un suns buudaa,...ne tik smuks, cik gudrs,...sporto, atleets,...hobijs- laivoshana, mocis,...piipee, sapiipee un alko lieto.
Abi bijushi preceejushies un ne vienu vien to reizi, abi grib mani preceet un sola uzticiibu liidz kapa malai,...tik nevar saprast- liidz manai?...vai kaa?
Ar kuru ta man taas attieciibas dibinaat?,...jautaajums satraucosh, jo seksu grib abi. Ta ko man tagat dariit,... kuram no vinjiem atteikt un ar kuru ta man uz to randinju puceeties?
Deisa Uz randiņu jau nu vajadzētu ar abiem aizdoties. Klātienē redzot drīzāk svaru kausi noslieksies vairāk par labu vienam.
pufffd Ej ar abiem uzreiz,,,un paraugi,,,kuram Tevi ieraugot pirmam saceljas ar to arii paliec,,,,,tas toch buus,tas istais,,,,,
fargo
otro, nu tam kuram ne tik smuks bet gurds un sportojošs un atlētisks suns.
trijiem jautrāk.
leduspukje_7 uz randiņu - viennozīmigi ar abiem....attiecības tikai ar to, ar kuru pati gribi seksu. varbūt negribesēsi nevienu no konkrētajiem (visdrīzāk tā arī būs)....un štrunts par viņu biznesiem un īpašumiem......
dujenja ja jau nezini ar kuru iet tad neej ne ar vienu! :D
ega27 Tik nestreb karstu! aizbrauc pa kārtai pie viena un tad var būt vairs pie tā otra negribēsi braukt. Tas darbalhokoliķis izrādīsies noskrandis bezdarbnieks ,a tas otrs nāks pretī ar diviem čemodāniem,vai kā sprīdītis ar lāpstu---,tas būs tas varenais pasaules apceļotājs!
Ljekainiitis Bez abu "nogaršošanas " nekas labs nesanāx .. :)
Ljekainiitis Oi ... Vot tik pīpātājam tak jau (kā cīgām uzlīmēts) - nekas tur nestāvēs ... ;)
jozolsen Ar to krš ātrāk mirs:)Painteresējies ,kuram garšo sēnītes.Būsi atkal iekārojāmā atraitne un ņemsi otro.Divi vienā.
MrJones
Ha... :D
Divi varianti tikai...bet piedaavaajuma klaasts (no sievietes redzes lenkja, skatoties..)..laikam, gana zhilbinoshs..:)) Ko gan lai ieteikt par pareizo izveeli..? Peec izsleegshanas metodes, var meegjinaat...kas tur sanaaks...nezinu...jo kokteilis ir gana taa gan taa...ar racionaalu pieeju, diez´ kas labs sanaaks...?? :)
:)) pufffd vai fargo ieteikums,..dereetu shim gadiijumam tiiri Ok! :)
Lai veicas! ;)
sorrell nav pat būts uz randiņu un jau precēt, nē, nu veicās že sievietei:)
leandro Lai izveelas sirds un veselais sapraats dot atzinumu!
Kate_Muuza Aizej ar abiem, varbt aizmuks paši.... :D
Aarija Laimīgā-divi precinieki uzreiz! Tā ir veiksme:)
MrJones Aprakstam nav nevainas, tikai...vienmeer tas viirishkjis/sievishkjis griezh pa ausiim jeba aciim (shai gadiijumaa).... taa ir sava veida ironija par visu to pasaakumu...vai ari shaubu eena ir tik liela, ka nekam nav lemts izkusteeties....un..? ...un tad nu ir jaasauc aareejie speeki paliigaa, kaa piem., Oho PA komenteetaaji,... lai saliek visu smuki pa plauktinjiem!! :)
Aarija Nu, vairāk gan man šķiet, ka te kāds kādu grib izjokot
smailite26 ar otro...
fargo bet precības, tas tāds nopietns pasākums. vai tev pašai tas liekas normāli, ka divi pilnīgi, galīgi sveši, nekad klātienē neredzēti cilvēki tā uzreiz mētājas ar tālejošiem solījumiem?
flame528 Met monētu !
dujenja man šķiet ka patiesībā kāds te fufeli dzen:) nu kurš muļķis tevi tavā vecumā aicinot uz randiņu jau grib precēt?
Sekureku5 Neprecies ne ar vienu, tad varēsi šad un tad tikties ar abiem. nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 63) | nākamās >> |
