sex ar odzinju

vai esat meginajusi sex ar diviem virieshiem vai div sievietem..vai ir verts meginat? kur atradat partnerus ja bij interese par ko tadu?

velneens16      Un kā tu to iedomājies...dalīsi p...i uz pusēm vai kā :D:D:D

nice1968      Tad nu gan sexs ar odziņu :))
Neesmu mēģinājusi ne vienu, ne otru, bet uzskatu, ka vērts mēģināt ir tikai tad, ja esi pārliecināta, ka tas ir Tavs....pretējā gadījumā iedragāsi savu pašapziņu, ka maz neliksies! Un partneru meklējumos jādodas uz kādu sex portālu.

udugs      Vai , meitiņ , divus kārtīgus jākļus spēsi izturēt ? Neatstiepsi peciņas ?

edmunds      ja cilveeki ir labi paziistami tad ir OK, gan divataa vienu meiteni, gan ar 2-3 meiteneem. jaareekjinaas, protams, ka ar slimibaam, ja taadas ir, pastaav risks samainiities :)

Deisa      Vai vērts mēģināt, izdomāt vari tik tu pati. Iesaku ar prātu apdomāt nianses - ja būs vēl kāda meitene - iespējams jutīsies apdalīta, jo vīrietis veltīs sevi arī tai otrai. Ja vīrieši divi - viņi abi gribēs tevi, būs grūti uzmanību diviem sadalīt. Tāpat apdomā un iztēlojies dažādas pozas trijatā un pamēģini tā reāli tajās iejusties. Emocijas saistītas ar fantāzijām bieži vien ir krasi atšķirīgas tām, kas ir realitātē.

selva      ehh,Anomalija,Anomalija.....;)

kalatura      izskatās jau skaisti..tikai nevaru atļauties nedēļu staigāt kuplos svārkos.
Etiķete uzspiež savus noteikumus.:DDD

bru_nette      Kas tik jauniibaa ar odzinjaam nav dariits...

VECA_PIEPE      Eh, dziive ir paaraak iisa...un tik daudz veel nav paspeets nomeegjinaat, nebaudiits auglis ir kaardinoshs un ne katra oga ir salda!

Vientulaisvilks      Es varu pieteikties, nu kaut vai par otro??

kwinta      Kā tas ir-seksu ar 2 sievietēm?Jūs 3 bābas ņematies?
Džekiem jau ideja par 1+2as ļoti patīk.Tikai tā ir zīme,ka esošā apnikusi bet nākamo slinkums meklēt,tad piedāvā,lai atrod kādu,tipa sexsam 3.Gan jau pēc tam aizies ar jaunatrasto.
Dabiskāk būtu Tu un 2 džeki,jo pretējā variantā ne katrs spēj vienādās dozās izrādīt savas simpātijas abām.

jozolsen      Foršs pasākums ar divām.Pārsteigts kā patīk sievietēm,kuras mēģina pirmo reizi.Pašām atklāsmes par sevi.Uzdrošināties darīt nevar katrs.

Tessa      vajag ar daudz odzinjam,lai kompotu pec tam uzchiniit))

Silver      Ar divām sievietēm noteikti ir vērts mēģināt, bet nu tas ir mans, vīrieša, viedoklis... :) Pie pareizās kombinācijas, nekas labāks nav iedomājams.

kuks10      sapņot nav kaitīgi..?!)) letiņi pārāk konservatīvi..man patiktu divvientulība ar sievieti,nevis ar troikas variants..?!nezin kāds prieks ,olas pret olām sist drāžot vienu veceni..?!))viens un divas sievietes..tur jau dabūtu atstiep pedāļus..))

MrJones      Ir bijushas situaacijas, kad neko nekalkulee...viss itkaa notiekas pats par sevi.....ne tas vien...! :))

jollyroger      ar diviem vīriešiem neesmu mēģinājis, varu godīgi atzīties

miglainaa_plava      Nu kur tu dabūsi sev 2 vīriešus? Pamēģini vismaz vienu dabūt!

Bazhix      Ķirbis arī ir odziņa... :)

Vientulaisvilks      Kuks 10> ar divām ir kaifs, bet pedāļus var atstiept kad jau ir trīs un vairāk !!!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010