Mana seksualaa fantazija
Peedeejaa laikaa mani parnemusi seksuala fantazija - es gribu paskatities,kaa manu miljoto sievieti iegust cits virietis. Un sii doma mani loti uzbudina!Kaa juus to izskaidrojat?Kaa but?Ko darit!vai esmu slims ar galvu?man ir tikai 45 gadi.edora Hm, man te , garām ejot, ienāca prātā, moš nofilmējat to savu sex... tad arī varēsi pavērot no malas , gan sevi , gan "miljoto sievieti"... lai gan , iespējams , ka tas nav tas... katrā ziņā , ja manējais man ko tādu piedāvātu, būtu vnk šokā, un šaubos vai ko vēl gribētu...
kundalini P.S. Lai pēc tam sievietei nav jādzird: ...bet viņam bija lielāks... tātad tev patīk lielāki, ja?... tu visu laiku sapņo par lielāku, ja? :)
Pauls Pavisam vienkārši - nekrovuārists.
LaskovijMerzavec Meaizmirsti pec tam piepildit savas miljotaas sievietes fantaziju - paskatities, kaa Tevi iegust cits viirietis vai vairaaki
Effy
ir jau baigi viegli uzstādīt diagnozes a ļa "ar galvu slims" utt.
vienīgais, ko gribu pateikt, ka tad, ja fantāzijas pārvēršas realitātē, tad tas efekts var būt apgrizti pretējs tam, kāds tev bija fantāzijās. tāpēc ļoti uzmanies, ko tu sapņo un par ko.
reuzltāts beigās var būt arī tāds, ka tu sāksi neuzticēties savai sievietei un uzskatīsi, ka viņa tevi ir nodevusi, sāksies kaut kādi pārmetumi utt.
bet vispār piekrīt fargo - ja sāk dot vaļu fantāzijām, tas tas ir kā ar narkotikām - vajadzēs ar vien vairāk un spēcīgāk, lai gūtu kaut kaut kādu baudu. beigās pats būsi nelaimīgs.
Lily1964 Reizēm šadi sapņi vai fantāzijas var būt arī biedējoši un bīstami, bet tas ir pavisam normāli, jo savās fantāzijās tu dari lietas, ko reālajā dzīvē, iespējams, nemaz negribētu piedzīvot. Lai cik dīvainas arī nebūtu tavas fantāzijas, tās nevar nodarīt neko ļaunu, tomēr dažos gadījumos tās var liecināt par dziļākām emocionālajam problēmām, kurām būtu jāpievērš īpaša uzmanība. Un katram ir pašam jāizlemj vai realizēt savas fantāzijas dzīvē, vai atstāt visu kā ir, tikai jāapzinās, ka ne vienmēr fantāziju realizēšana nes baudu vai prieku, tikpat labi tā var būt arī liela vilšanās un tukšuma sajūta.
inito4ka
...Laskovijs atņēma man vārdus :))))
bet man palika,otrs variant>>>> varbūt tas ir tavas sievietes sapnis arī??? /nu ,lai šo paņem ,kāds cits / tikai ,kad tu neredzi :) gggggggg
Deisa Tevi uzbudina doma, pats tā saki. Tāpat daudzi domā par savu sapņu auto - ko tik ar to nedarīs, kur tik nebrauks, ka vien nebaudīs tā skaistumu, ērtumu utt. Pēc neilga laika pie tā pierod un tas ir vienkārši transportlīdzeklis. Izlem pats, vai palikt pie uzbudinõšām fantāzijām vai tās realizēt līdz ar to dodot vietu citām.
toronto1967 par pāris aliņiem varu piebraukt un to tavu skaistuli izvālēt ...
Metiida OMG. Dizāsters. Ew nu forši, ka Tev ir izdoma, kreativitāte & spēja/prasme fantazēt. Dream on and priecājies. Tikai nevajag aizmirst, ka seksuālās fantāzijas ir tieši tādēļ ir fantāzijas. Sieviešu TOP 1 sex.fantāzija ir IZVAROŠANA. Kā Tev šķeit - cik to gribētu izbaudīt dzīvē?
marga Pastaasti to savai miiljotai sievietei
Visvaris1952 Neko nedarīt! Citādi tā vairs nebūs nekāda fantāzija, bet gan tīrais murgs. Turklāt citādi pašam būs par vēl vienu feinu fantāziju mazāk.
mince5 Pasapņot jau nav nevienam liegts !
baltais500 Eksim-brāli,nu Tu joko ! :D
PozitiveGirl
Neesi Tu slims. Cilvēks var fantazēt, tas nav aizliegts un tas nav slimi.
Es domāju tur jārunā ar savu sievieti, vai viņa kam tādam piekrīt, tb ka viņu iegūst cits vīrietis Tavu acu priekšā. Vienmēr var sarunāt un apstāties, ja rodas nepatika vnk izbeidzat to lietu un miers.
Kā saka, lai veidotos skaistas un laimīgas attiecības, galvenais lai gultā būtu labpatika. Tāpēc vnk parunā ar viņu. Gan izdomāsiet kaut ko interesantu.
Sermule Tu savu sievieti nemīli-tas ir skaidrs.Protams,ja vēlies paskatītities kā to dara cits ar tavējo,tad uz priekšu...bet ar laiku abu attiecības un dvēseles būs sabojātas.
sliktakarma a ko vecā par to saka?
<< iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 57 (kopā 57) |
