Pirms dzimumakta - kas patīk vīriešiem un sievietēm?

Atkal mazliet statistikas :) Zināms, ka pirms dzimumakta vīriešiem visvairāk patīk viņu dzimumorgānu kairināšana, bet sievietes dod priekšroku apskāvieniem un glāstiem ....
Kā ir ar Jums...?

bye_bye      piekrītu av2-izklausās kā kaut kāds svinīgais akts sociālistiskā darba varoņiem, kur izsniedz vimpeļus par labu darbu.

hefny      hei,hei,fargo.jā,bezsakara/it kā/,bet kāda sakara kārtā uzplaiksnījuši.
tā,pairgojoskā daudzi,kas jelkosajēdz.kā teici-notiek recharge and to push off /uz/pārlādēties un atstumties no(krasta,domas)utt/.
Daudzreiz bezsakars ir acīmredzmi slēptais nobēdzinātais sakars/kā teikt:lasi nepateikto,neuzrakstīto,starp rindām utt-lasi domu,ne burtus/.
tur jau vajag imagināru elastību,radošu pieeju,kā arī domas pietiekamu plašumu,spēju interpretēt/kā arī zināt nojaušamo,tik garāmejot pieminēto lietu kārtību,uztvert-viegli gaistošus mājienus,norādes utt/.Ne jau vienmēr dzīvē uc. visu pasaka: tieša tekstā,kā ar mauzSaprašana,Baudas un citas dzīves fīčas.

Palasi, jautājuma autor,sulamīti, uzzini kas un kā kaut vai par Ķēniņu Zālamanu utt..un,ja vien var,-iedarbini domāšnas aparātu.Jā, un galvenais,liec mierā to mantiņu, ko mazi puikas nemitīgi tausta/gan ar roķelēm,gan domās/.
Labu rītu!

skarbaiskungs      Vadoties pēc vidējā, var jau būt tai statistikai arī ir kāds pamatojums. Bet katram jau sava patikšana.. Viena rauj man bikses nost, kad aiz muguras vēl ārdurvis nav aizvērušās.. Citai atkal pat pašu dzimumaktu nemaz nevajag, tik ar glāstiem un pirkstu bezkaunību jumtu norauj.. Tas jau komplekss pasākums, neuzrakstīsi scenāriju, ko un kur rīvēsi pirms spraudiena, un ko - pēc tā..

Zumene      Man pietiek ar superigu skupstisanos:)) faktiski tas mani uzbudina viss vairak!

Sniegs      Dzirdēt ,ka kaimiņi iet jau laicīgi uzpīpēt.

zilonis_trauku_bode      kāds seksis????? mēs mīlējamies :P

:D

Lielaiscilveks      Vīriešiem dzirdēt kā kompresors strādā, bet sievietēm pārbaudīt vai nav baterijas izlādējušās! :D Bet ja abi kopā, tad laikam sajūta, ka neviens viņus neiztraucēs.

Anastasijs_xxx      Jautājums te ir par priekšspēli- tā taču ir vesela pasaule :) :) 2012-04-18

ira_ksalana      ..var jau pavisam īsi ar salīszinājumu -
VĪRIETIS - mikroviļņu krāsniņa - ātri uzkarst un ātri atdziest
SIEVIETE - elektriskā plītiņa - lēnām uzkarst un lēnām atdziest..te var izdarīt arī secinājumus,kas un cik kuram patīk! :P
2012-04-20

Dace_pavasaris      Piekrītu 2012-04-20

Timulbeks      Es sievai pirms akta riktiigi izlaizu vaaveri - taa, lai vinja kljuust gribosha. 2012-07-17

Anastasijs_xxx      Te ir runa par priekšspēli :) 2012-07-26

taveejais      Biksēs nebija ieroča, tikai Džoana milzu penis - 23 cm miera stāvoklī un 35 cm uzbudinājuma stāvoklī, 2012-07-26

Farrago73      sākumā man patīk padziedāt šupuļa dziesmas MP3 formātā.....!!,bet nafig tev tādu statistiku??? 2012-08-17

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010