kunilings...

satiku puisi-viss ir pat ljooti labi,bet vinjsh nespeej savaadaak uzbudinaaties pirms nav mani izlaiziijis....kaa vinju savaadaak uzbudinaat????

Papele      Un kāda vaina kunillingam???????

marmorakaraliene      TG/AM.
Cerams, ka moderatori pamodīsies drīz. Un "izlaizīs" no šejienes.

Rekur      Salaveča viedoklis:

Sniegbaltītēm gan nesagādā nekādas neertības, tieši otradāk....

Par uzbudināšanu....vai nu ir... vai nu nav..pārejais ir tikai piedevas..

art_deco      Obligāto literatūru jau izlasīji? Septembrī skolā atprasīs.

Lucy      Cita būtu priecīga par laizīšanu,bet te man šķiet meitietim cita dabas psihologiska problēma:)))

kritejs      Un ja pirmā šim sniedz minetu un tad hops uzlec jāteniski. Tik uzmanies šim tas var iepatikties nu tad no kunilinga ne vēsts :)

panteriite      Tas ir foršākais visā tajā procesā.Vnk izbaudi kunilingu un viss!

Sibor      Tev vēl palika pateikt,ka tas Tev nepatīk :D :D :D Un kas tur slikts ? Man arī patīk šitā štelle :)

DzEira      Nu sieviete, priecājies tak! Citi laiza tikai aiz pienākuma, jo minets tak gribas....:DDD

gravieris      ir sievietes,kam tas nepatīk ....diemžēl.Tev novēlu labi iemācīties veikt minetu....kvalitatīvi un ar baudu.

eugen      ..ved uz Dzirciema ielu [Stomatologjiskaa kliinika] tur vinjam vieteejaa anesteezijaa amputees meeli :)

crossing      katram savi zirnekļi galvā, bet puisim neklājās sev sieviešu anketu taisīt, lai muļķīgus jautājumus uzdotu.

Feks      Paldies, izsmējos no sirds un dikti.. ;-)

ingusik      Tas tacu forshi!!!!

tedis_laacis      Pasaki lai izlaiza kad pabeigs.

KONSUL      Un kapec Tev nepatik shada uzbudinashanas seciba?:)

gardenija      nu katrā ziņā tas ir labāk,nekā lai uzbudinātu partneri..visu laiku jāveic minets.. Vienu brīdi tas šķiet jauki,bet tad..kaut kad apnīk līdz mielēm...pat tā,ka tagad vsp ir nepatīkami to darīt

jodo      Pasaki, lai mazāk porņukus skatās, tad uzbudināsies arī no citām lietām. Nu un strap-on vienmēr ir pareizā izvēle :D

melnmate      interesanti, kā seksoja mūsu senči, tādus zvērus kā `minets` un `kunilings` nezinot? :D un bērni arī viņiem dzima! :))

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010