Vai ir aizliegts nodarboties ar seksu,meklējot vīru,sievu?
Daudzas(arī nopietno attiecību meklētājas) uzskata ,ka tas ir amorāli un taupās!Dakteri jau saka vajag regulāri:))Izlasīju labu tēzi,vispirms ceļojums tad kāzas.NEUZBRūCIET NIKAM.ccabulits amorāli nava un aizliegts arī nava,,,, bet taadu mīlnieku ,kas vakar pie kaimiņienes ņinas šodien pie manis ieskrien rīt kaucckur vēl ...diezi vai doktors ieteiktu , tāka seksot bet ņu izvēlēties ar ko , štrunts ja ar nav tik regulāri ;D
zhozefina Fui,cik nesmuki,tas nav godīgi:)
Laimnese Protams,ka ar seksu nedrīkst nodarboties!Bet pamīlēties gan drīkst!
Natta
Katram savs ceļš uz patiesību...gan tie,kas taupās,gan tie,kas vieglprātīgi izturas pret iepazīšanos caur sexu, nonāks pie kkādas svarīgas atziņas..
Ja Tu izjūti mīlestības jūtas pret cilvēku,tad loģiski,ka dāvā sevi otram caur seksuālām attiecībām. Taupīt sevi-tas nozīmē liegt savu mīlestību+mīlēt tikai caur nosacījumiem=rezultāts būs mīlestības zaudēšana..
orange
neuzbrukšu nikam.
turpmāk vnk ignorēšu jelkuru Autora debiltopiku, citiem arī iesaku.
jodo
Hmm... es nez, bet man arī ir tomēr kaut kāds filtrs cauri kuram ir jāiziet konkrētai kandidātei, lai vispār man rastos vēlme ar viņu seksot. Vienam tas filtrs ir ar tādiem lieliem caurumiem, caur kuriem izlien praktiski jebkurš. Citiem tie filtri ir tādi, ka tikai tīra manta tiek cauri.
Secinu, ka neesi ticis cauri šim filtram. Vai nu filtra caurumi par mazu, vai arī tu par lielu tiem caurumiem... ;)
<< iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 46 (kopā 46) |
