Vai seksam "jāgatavojas" ilgi?

"kāpēc sekss jāpadara par ko tādu, uz ko ilgstoši jāgatavojas, morāli jānobriest, kam jāpiemeklē viens vienīgs partneris, ar kuru uz šo notikumu vēlams gatavoties jo ilgāk, jo labāk?

verso      Te jau nebija jautājums vai pārguļat ar pirmo pretimnācēju! Vai tad tiešām ar savu mīļoto vīrieti sekss nemēdz būt spontāns, iepriekš nesarunāts? Vienmēr ir katrai situācijai divas puses. Tāpēc atbilde ir - gan - gan. Noskaņojums utt.

edmunds      cik ir "ilgi"? :D

LaskovijMerzavec      Nu cik var malt vienu un to pašu????

Kad abi grib, tad ir sekss un Amen... un nav nekādas starpības, vai tas ir pirmais vai desmitais pretimnācējs.

Ja patīk sev smadzenes čakarēt ar skaitīšanu, scenāriju raksītšanu...tad tā ir katra personiskā problēma..

patriks1970      Ha, cik ilgi!!! Paceeļat rokas tie, kuri ir reāli uzņēmuši laiku, cik ilgi tad sanāca tā nogatavošanās!!! Te jau nav matemātiķu vai hronometristu pulciņš..
P.S. es rokas neceļu un netaisos to darīt arī turpmāk

cilveex      "kāpēc sekss jāpadara par ko tādu"
Varbūt tiem "padarītājiem" ir iemesli to seksu padarīt savās acīs īpašu?
Nevis par makdonalda kotleti...
Bet tam, kurš ir "iekarsis", argumentācija būs īsa, arī tas fakc.

MrJonny65      Milosam parim "quicky sex" bus baudams ari bez gatavosanas,....tacu ari kvalitativam un dveseliskam sexam, ar milesanos priekspele, ipasi nebus janobriest, jo abi jau zin, ko viens no otra var gaidit, tomer, lieki skupsti un miljs acu kontakts neilgi pirms liela pasakuma nekad nenaks par sliktu! Gadijuma sakari,...var jau visadi veikties, ka peksni abiem saskan, bet tad tiesam notiek gatavosanas, vai darit to vai ne, lai abi nebutu vilusies...bet, ja nav jutu, emociju un vismazako simpatiju, tad tadam pasakumam ka sex vispar neredzu jegu.........

JurisK      Jaa, ilgi. Muusdienaas vismaz 12-14 gadi, agraak veel ilgaak. Toties peec tam ir gatavi jebkuraa piemeerotaa mirklii daudzu gadu garumaa. Par vecumu, kuraa vairs nav gatavi, domas stipri dalaas.

Spameris      Vai arī "Nelaid iekšā! Nelaid iekšā!"

:D

binarycode      tas, tiešām, atkarīgs no..."ēdiena" :)

Fast food..... ātri,lēti...un izsalkums remdināts:)
Restorāns..... hmmm...... ar baudu :))


Slučaji bivajut....razniji :)

Feks      Ja sekss itr tikpat pašsaprotams kā elpošana, tad tam nav īpaši jāgatavojas. Duša gan obligāta, kā te jau sākumā minēts. ;-)

mymra      Es gan driizaak gribeetu teikt, ja ir klikskjis, tad uz sexi nobriest zibeniigi, nav laiak domaat par visaadaam fignjaam.

Lucy_      Ta arī domāju vai pataga vai furnitura..abas labas nasas un jautājumi ekselenti:))))
Vienīgi ko varēji sagatavot pirms tā seksa..apcērp vāveri,lai nav liels muža mežš,ja šamam mazs kraniņš,nevarēs izlausties cauri un protams apmazgājies un vēlams iezied ar eļļu,kādu gribi,izvēlies pēc smarzas,garšas:))
...un dari lūdzu jo ātrāk jo labāk:))))

manis_nav__      Daļēji piekritu MrJonny65 viedoklim,tik viens moments man nav skaidrs,vai tad var mīlēties bez simpātijas?ja jūtu nav,emocijas būs po-ļubomu,bet simpātija ir vienmēr,jo tad vīrietim nebūs erekcija un sieviete arī nevarēs atbrīvoties..nu ja tikai tā nav prostitūcija,izvarošana un savu mērķa panākšana caur gultu..

sexam vnk.jābūt un cik ilgi gatavoties/negatavoties atkarīgs no temperamenta,audzināšanas,uzskatiem,gribuļa,iekāres,pievilkšanas,mērķiem ..un galu galā kā grib cilvēks,tā arī dara,ne jau kādam/kādai tagad vajadzētu nokaunēties,ja viņam /viņai sex ir ,kā maizi apēst:D

donna444      es domāju,ka katrai pirmajai reizei ar atkal jaunu partneri noteikti vienmēr jāprasa mammas atļauja, bet kaut ko tādu paprasīt mammai nekad nav viegli, tāpēc katru reizi ir ilgi jāgatavojas!

Elizabete1957      muterīte :))) no manis rīta kafija...ļoti labs salīdzinājums ar ēdienreizi :)) katram savs....viens ēd ieskrietuvēs, cits ar baudu restorānā...sekss nav tikai fiziska bauda... pamatā ir jābūt emociju baudai, tas mūs atšķir no dzīvniekiem ...

riks      ne nu tā ir, ne kā. saprotu, ka jūs negatavojaties īpaši ēšanai, gulēšanai, pačurāšanai, bet ir 1 starpība.
seksā, atšķirībā no ēšanas, gulēšanas un pačurāšanas divi piedalās.

picirilla      Piekrītu MrJonny65

sana9      ....jo ilgāk tam gatavojies jo nepieejamāks tas kļūst,jo sāc baidīties...

Juris77      To tev dzimumaudzināšanā mācīja? Neklausies, viss ir daudz vienkāršāk.

lett      Sekss ir sekss, galvenais lai tas nekļūst par rutīnu! ;) Ja Tev šis jautājiens attiecas uz Tavu rutīnu, tad neko sev... :D Vai tad gatavojoties vispār neaizmirsti kam gatavojies...?!? :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010