Dibens kā personības spogulis
Formīgs, apaļš, kārns, celulīta saēsts, muskuļots, iededzis, bāls, ļumīgs, stingrs utt. - ko dibens pasaka par cilvēku?
swim
Neko nepasaka,viņš nerunā.
Ko Dievs devis,tādu katrs arī nēsā.
LaskovijMerzavec Ja profilā... tad 100% ir vērts nospiest pogu ignorēt ...un ielikt baznīcā svecīti, lai arī dzīvē nesatiktu:)
Inzeniere
Dibens pastāsta gan. Dibenu var uztrenēt, var staigāt ar nošļukušu. Var ietērpt dāzrgās biksēs, var vispār nevilkt bikses :D
Var nosauļot, var atstāt bālu, un tamlīdzīgi.
Maxinsh ..ja dzīvē...tad domāju, ka to, kā pr sevi rūpējies un cik ļoti pati sevi mīli..:) t.i., lai citiem būtu patīkami uz Tevi atskatīties....:) (es protams par sieviešu dibentiņiem):)
saullla
pasaka,pasaka..protams ir gēni,un ķermeņa uzbūve ko Dievs devis..
Bet to cik loti cilvēks rūpējās par sevi, pasaka gan.
zasars ...,ka tikai labs cilvēks!
swim
Personībai ar treniņiem vai sauļošanos mazs sakars,tāpat ar apģērbu un celulītu.
Ja cilvēks ir personība,tad viņam lielākoties mazsvarīgi,cik uztrenēta viņam dē.Un otrādi,bieži vien kultūristam vai trenažieru zāles regulāram apmeklētājam līdz personībai kā līdz mēnesim.
Tessa /par cik pashai rakstiit slinkums,aplaude swim (2011-01-16 22:02) viedoklis/
SievieteMelnaa
Personiibas spogulis ir cilveeka valoda.
Bet smuks dibens ir 1/2 panakumu pie preteejaa dzimuma. Tie ar smukiem dibeniem biezhi vien ir mauciigaaki, nekaa paareejie :DDD
never_pa Dibens par cilvēku? Galvenokārt - kādi ir viņa gēni, kāds dzīvesveids.
nenopietninopietna2
Kas kuram ir smuks... Tikai gaumes lieta! Personība turpretīm ir uzreiz pamanāma.
99% piekrītu swim komentāram, jo gadās tomēr izņēmumi, kad smukā ķermenī mājo arī izcila personība.
KONSUL
Iesaku oho administracijai izveidot jaunu sadaļu PA - ``Psihiatrija un Kliniskie gadījumi``!
Pilnigi nopietni - tā ir acimredzama nepiecieshamiba, un ne pirmo reizi! Katram cilvekam ir jabut vietai kur izpausties, citiem brivi, citiem ``limiteti`` - jo, a nesaprot ``lietu kartibu`` var nodarit nejaushi pari arii sev:)
Davana18 Piekrītu swim sacītajam....Personību var veidot,pilnveidot...,bet dibens iur un paliek dibens !!!
Vucis
Saka, ka acis - dvēseles spogulis. Nesen izskanēja šokējošs viedoklis, ka īstenais dvēseles spogulis esot... kājas. Nu esam nonākuši līdz dipenam. DIPENS - DVĒSELES SPOGULIS! Ņu skaaaaaaisti!
Celulīta SAĒSTS :DDDDDDDDDD Baigais grauzējs - celulīts!
ziemasmeita
nenocietos - swim un tamlīdzīgām varu pajautāt: vai tās/tie, kas nerūpējas par savu ķermeni, ir baigās PERSONĪBAS? absolūti gaisā pagrābts apgalvojums, piedevām liecina par aprobežotību un niknumu, kā arī skaudību uz tām/tiem, kas rūpējas par savu ķermeni. domāju, ka tas, kurš rūpējas par savu ķermeni, bieži rūpējas arī par savu garu un otrādi.
taču atgriežoties pie jautājuma - lielākoties dupša aprises ne par ko neliecina, izņēmums gadījumi, kad tas liecina par cilvēka attieksmi pret... ledusskapi, piemēram. citādi - katram dupsim savi cienītāji/as :)
Lovetta ja vienīgā kroka ir starp pakaļas bulkām, tad personību visnotaļ meklē pēc pēcpuses.
ziemasmeita Lovettai žetons! :D
dzests_lietotajs man nepatīk plakanas pakaļas visas citas ir acij tīkamas.
art_deco Dibens varētu būt dzīvesveida spogulis , nu tur sportisks, aktīvs, patīk paēst tā pavairāk.
dzzekiss ziemasmeita,Tev ir kroka starp bulkam?paradi mums savu smuko dupsi.
kedessuns Galvenais,lai pats savu dirsu vari pavilk!Parejais pofig! nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 43) | nākamās >> |
