Vai vīrieša kašķigums, pazemojoši izlēcieni pret siev. varētu rasties no seksa trūkuma?

Parasti to saka par sievietēm, bet vai vīriešiem ir tāpat? Vai arī tas ir vnk raksturs tāds un sekss neko nemainīs?

Happy_days      Abiem dzimumiem ir atbildība savstarpējo attiecību procesos. Tikai mums pierastāk ir "spēlēt futbolu" - nevēlamies uzņemties atbildību, meklējam vainīgos:);)

Kalvina      Jā, tā var būt...Bet tam var būt vēl simts un viens iemesls:)

garaamejoshais      Es nez, no sex truukuma diezi vai tas ir.. kautkaads truukums gan jau apakshaa ir - uzmaniibas no (sievoetes puses), juutu (no viiriesha puses)

silky      Vīrieša raksturs vainīgs.

edora      Pajautā tam vīrietim , iespējams , viņš tevi pārsteigs ar savu atbildi ... :)

Vucis      Un kapēc, piemēram, Torpedo nekomentē?

Helga_13      Ja cilvēks ir nepieklājīgs un rupjšs no dabas, tad nekāds sex viņa galvu nesakārtos.

bilesutirgotaja      nu sitas toc--pa taisno-uz torpedo pastkasti:))

Natta      :)) kašķīgums, protams,ka ir izrādīts aizvainojums,kas vēlas tikai un vienīgi to,lai otrs šo kašķīgumu ne tikai ievēro,bet arī saprot tā iemeslus,kas tik tiešām parasti ir uzmanības un sexa trūkums:)

Darma      kompleksi + grūtības,ko pats nespēj risināt. Tāds vīriets - nožēlojams!

greciga18      No pārslodzes- vēl vairāk! :)))

missbruklene      no audzināšanas trukuma.

rasels_rons      manuprāt tieši sievietes kļūst ļoti kašķīgas ja viņām ir seksa trūkums.

eversti      Un kā vēl maina :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010