Gribu biežāk nekā viņš....
Trešais vīrietis, ar ko man ir ilglaicīgas attiecības...un atkārtojas tas pats, kas ar iepriekšējiem diviem, pirmo gadu kaislīgs sekss vai katrā izdevīgā brīdī, tad retāk un retāk un vienmēr man jābūt tai, kas uzsāk....vai vēl kādai tā ir? Tepat blakus viens pāris, kas dzīvo kopā 20 gadus un svēta lieta sekss katru dienu, ja vien veselība atļauj....man tas šķiet neticami....lapsu_aacis /3x izlasiija ainas 26 komentu un nogaazaas autaa, neiesnjaucis, neiepiipeejis un pat nepaostiijis/ :DDDD
Papele Marš pie kaimiņa, un nav ko raudāt!
Dzastina
Varat smieties cik tīk. Bet tā ir nopietna slimība!
Izskatās, ka laikam nekad neesi novesta līdz pilnīgam orgasmam, ja patstāvīgi esi badā ..... Nomaini partneri, vai arī tiec vaļā no saviem kompleksiem, kas ļauj atbrīvoties un sasniegt orgasmu.
kokote
nebūs glaimojoši, bet, ja sākumā vīriešiem viss pietiekami bieži un labi funkcionēja, tad ne jau viņi ir tie "švakie pulveri", bet iespējams, ka Tu esi rutīnā un noteikumos iegrimusi. Traģēdija atkārtojoties pārvēršas farsā, un domājoša sieviete izdarītu kaut kādus secinājumus un paanalizētu sevi - nevis veidotu spriedumu, ka visi veči tādi...
Katra lieta, kas no spēles un baudas kļust par pienākumu, izraisa pretreakciju un "atgrūšanu"...par to padomā, ja gribi turpināt šīs attiecības, bet veinkāršākais ceļš, protams ir virnkārši no kvalitātes pāriet uz kvantitāti...
andreaslingo Zini? Ja gribās, tas nav nekas nosodāms, ja būsi iniciātore tad kad gribās ;) Nav jāsēž un jādomā kāpēc viņam negribās utt ;) Patiesībā man liekas, ka liela daļa vīriešu cilvēku būtu laimīgi par tādu sievieti, kam mūžīgi nesāp galva :D
kliedziens Gribēt jau nav liegts katru dienu,bet nevar jau tikai gaidīt nāc un ņem,pašai jau arī vajag pie tā piestrādāt ar kādu rozīnīti,sīkumiņu.Vīrietis jau nav ērzelis,kas visu laiku grib vienu un to pašu(katru dienu kotletes tiešām neēdīsi).
wolands Parasti jau ši problēma ir vīriešiem IMHO :) Bet par "normālumu" runājot - dati ir internetā - vidēji sex ir 127 reizes gadā - tātad reizi 3 dienās. Par cik tas ir vidējais, tad domāju, ka reizi dienā nav nemaz tik mazs procents. Tiesa, lai saglabātu biežumu pēc ilgākas kopdzīves būs jāiespringst vairāk ;)
Instigater Kā man liekas, problēma nav seksā, bet gan mīlestības trūkumā.
man_ir___labi ir gan cilvēki, kuri tic , ka sekss 20 gadu garumā var būt katru dienu...tad jau viņiem jāpiesakās uz Ginesa rekordu grāmatu..jeb arī viņiem gan profesija gan aizraušanās ir tieši ar to saistīta, savādāk nespēju iedomāties:)))))
walmets
Vaina ir Tevī pašā, tp ka nemāki iekārdināt savu vīrieti tā, lai gribētu viņš Tevi katru dienu!
Vairāk izdomas, pamēģini ko nebijušu, tā, lai skudriņas skrien, būs ok tad!!!
gumijas_sieviete arī gribu, visu laiku
Chantilly katrs ugunskurs reiz dziest:)))
vajprats
Kad pēdējo reizi sekšsopā biji?
Ir visādas mantiņas :)
Jautriite37
man_ir_labi,nevis tic,bet tā gadās,nu ne jau katru mēnesi vienādi.gadās,ka nedēļu neko nedara,bet kad uznāk vilnis,it īpaši karstā laikā tad pagadās pat 2xdienā jo dienas ir tik garas un karstas,ka kaut kā jau ir jāatveldzējas:))))))))))
kāpēc diskusijas autorei vajag obligāti katru dienu un kāpēc skatās kā ir kaimiņiem???Tā jau ir vislielākā kļūda,salīdzināt šīs lietas!:)
dari kā pati jūti nevis pienākuma vai skaita pēc:)
nu ja Tu tik traki gribētu to sex tad arī dabūtu un izmantotu sievišķās viltībiņas vai kaut kā censtos pavedināt savu vīrieti un neticu,ka ir tik auksti vīrieši,kas atraidītu sievieti,kura patīk un kura prot pavedināt un uzbudināt viņu,vot tā:))))
jul4ik
Pāri ir dažādi, cilvēki ir dažādi... tas tā no filozofijas:))
Ja tavs partneris tevi neapmierina, tā jau ir problēma, ko nevar atrisināt neviens cits kā jūs paši, es netici nekādiem -logiem šai sakarā.
Tas ir tikai un vienīgi normāli, ka tev gribas katru dienu - priecājies par to, ka esi normāla, seksuāla sieviete. Tas, ka tavs partneris tevi neapmierina - tā jau ir problēma. Padomā pati, kas tev trūkst - vai tiešam kvalitatīvs orgasms, vai mīļums, vai kas ekstrēmais, utt. Atbildēsi uz to - zināsi PAR KO runāt ar vīrieti.
Ieteikumi pameklēt malā neko nedos - jo piesātīnājums rodas no kvalitātes nevis kvantitātes dēļ. Un viskvalitatīvākais sekss ir ar pastavīgo partneri. Tas tā ļoti sausi.:))
Bet pēc būtības - ja tu mīli un esi mīlēta, tad kāpēc šādas sarunas notiek šeit, nevis guļamistabā?
kaaposts Interesanti kā viņš atmāzējās, arī saka tipa migrēna???:))
kungs11 tad tv vienkārši nepaveicēs ja gribi tad raksti man vēstuli
brivais4u Atkal atliek vien brīnīties par jautājuma uzdevējas vecumu..
vnkdieviete Ja vīrieši nergib tik cik to vēlās sieviete, lai pēc tam nebrīnās,ka sievietei ar vienu vīrieti par maz.
SAMBALEIKS Tu viņam esi apnikusi,vajag meklēt pārmaiņas.
zingiite Jūsu attiecībās iestājusies rutīna. Padariet savu dzīvi pikantāku un seksuālās problēmas atrisināsies nemanot. nākamās atbildes
<< iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 60 (kopā 66) | nākamās >> |
