Vīrietis negrib ar prezervatīvu
Nez uz ko cer šādi vīrieši? Viens teica, - iziesim uz kompromisu, sākumā bez, pēc tam ar. Kā to saprast, vai tas maz ir reāli?hren_vam :D pisec.. STS tevi gaida ar tādiem sexperementiem.. bez preža tikai ar pastāvīgiem partneriem... un to, padomā vai ir to verts!!!
visnormunds Kā kurš pierod.Tā pat kā ar drošības jostām .Nelietoju nevienu ne otru.
luuse Hrens jau atbildēja.
lasminaxxl negribu es ari!!! Bet negrib nav tas pats kas vajag.
Tessa
a kas ir reali?/pavirpina njeponjatka blondas chirkas/
tehniski tas ir-reali,kas tur tads?
es,protams,nezinu,uz ko vinjsh cer,bet,ja tev ir strikta nostaja shada jautajuma,tas nemaz ij nerastos.
SufferWell Ko pati domaa, uz ko vinji cer? Luudzu variantus, vismaz triis? :))
KONSUL
/pavirpina njeponjatka blondas chirkas/ II ;pp
Ja nopietni, pie šādas vīrieša attieksmes (ja nu tada gadas) silti iesaku pārdomāt vēlreiz, kas TU ESI viņam un kas TU ESI pati sev?!
meenestins ja man vecis šitā pateiktu,es viņam uzreiz teiktu -uzneredzēšanos!! kas tas par kompromisu?? triperi tā tik var dabūt! ja viņam kaut kas nepatīk,tad laimīgu taciņu! bez preža,tikai ar ilgstošu,patstāvīgu partneri.
Lovetta O! STS ir jautra tēma...iz nodaļas pieredzes - 95% slimojošo pat neapjauš,ka ir slimi un tātad uz jautājumu-vai esi vesela? atbildēs ar tīru sirsniņu-JAAAAAA. Tādas ekskluzīvas saslimšanas kā HIV, HCV un AAg vismaz gada garumā nerada citas izmaiņas kā vien analīzēs...tātad pēc krāsiņas, smaciņas vai pumpiņām nevella nepateiksiet! Liela daļa STS veiksmīgi ārstējamas, bet ir viens bet...neviena STS nepaiet bez sekām, pēv hapatīta un luess jeb sifilisa cilvēks visu atlikušo dzīvi ir seropozitīvs. Pēc tik vienkāršas lietas kā Neisera gonokoks jeb tautas valodā tripers-rodas olvadu n sēklas vadu sarētojumi, sekundāri adnexīti un prostatīti...i visu beidzot visi zin pāris klasisko STS bet diez vai nojauš ka ir vēl vismaz simts! visādi kontagiozie moluski, ciotomegalovīrusi un citas šaizes...nice! va ne? tālab kamēr vien neesi drošs ka partneris ir patiesi tavs-gumija un tikai gumija! un arī tad nav 100% garantijas!
art_deco Izvirzi savu kompromisu - abi kopistiski nododiet asinsanalīzes infektoloģijas centrā un kopistiski skataties rezultātus. Ja abi tīri, tad var kompromisot tālāk.
cita_bite art_deco...žetons:))
saulite_1
Nu,ir divi varianti:
1.Tev negribēt šādu vīrieti
2.Aiziet:))sekss bez prezervatīva,un būt gatavai venēriskajām slimībām vai neplānotai grūtniecībai labākajā gadījumā,vai autoimūndeficīta sindromam sliktākajā gadījumā.(...bet,nu kas ir tādi ,,nieki,, pret vīrieša gribu,negribu...:D;):( )
Ajiviil A Tu saki, ka tev jau nav nekas bīstams, tikai nieka sifilis 2.stadijā patreiz slēptajā formā, bet tā, kā esi viņu brīdinājusi un šis grib bez preža, tad kriminālatbildība tev neiestāsies, tikai neskūpsti viņu, tā arī tas pielīp!((((Nu un šiss vienalga grib, nu tad ārstēsieties abi!)))))
iluuuzija "Vīrietis negrib ar prezervatīvu".../aizdomājas/...hmm,a nez kā šie gudrīši (tikai ar prezi) tikuši pie bērniem...he, laikam jau internetā nokačā:)
lietotajC
"Vīrietis negrib ar prezervatīvu"
iespeejams viirietis grib ar sievieti...
maukonitis Bez prezervatīva ir daudz patīkamāk, bet ja nezini partneri, tad labāk gumiju nevis tekošu galu(labākajā gadījumā)!:)
KAMENE_ES es šitās atrunas neklausos, lai justos mazāk vardarbīgi var smuki ar mutīti uzvilk... bez prezervatīva var pat hepatītā iedzīvoties un aknas sačakarēt..
Adamsone
Garīgajiem kontaktiem nekādu prezi nevajag. Izejiet uz tiem.
/gaida pilnmēnesi, pavasari un rudeni un citus iemeslus ah***ennajiem topikiem/
tiritomba
nedomāju, ka vīrietis cer uz kaut ko. vīrietis ir pārliecināts par savu "tīrību", un mazliet arī par sievietes "tīrību". tas arī viss. iespējams, ka vīrieti varētu klasificēt kā attālinātu no jebkuru brunču medībām - tipa, nepalaiž garām vien 7-10 "svārkus".
es uzticētos. bet par kontracepciju gan būtu jāpadomā ...
un ja no pieredzes - man arī patīk bez prezervatīva mīlēties. :)
garaamejoshais Man ar besii... bet izsargaaties ar sveciiteem var
cilveex Ciest nevaru tās gumijas, tak tomēr laikam tas labāk kā tanī tēmā šodien ar hormonu pilulām sevi bendēt sieviešam. nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 54) | nākamās >> |
