Vīrietis, kurš neprot dejot, ir nejēga gultā

:)uztveriet kaa humoru
vīrietis, kurš neprot dejot ir tāds pats nejēga gultā
un tad šādu domu graudu izlasijuši pavērojiet ballēs vīriešu prasmi dejot , kas ienāks prātā redzot , ka vinš nejēdz dejot???

riks      korelācija var būt, tak minimāla un ne 1-nozīmīga.

Pele_chiibaa      vot - jā, precīzi - galvenais nav fakts vai vīriets/ partners prot dejot in general, bet gan vai prot sadejoties ar konkrēto sievieti.
da kauč abi pēdējie dejuplača nemākuļi satiktos - vot, ja izjutīs viens otru, tad arī kājas nenobradās, atradīs savu ritmu, savus soļus, ij aizdancos līdz gŪltai :))

riks      Pele_chiibaa istjinu glagoljit. sanāks 2 baleta solisti, stepa dejotāji - virtozauri vai flamenko meistari, tak ja nesadejosies, sanāks fufelis. a ja solisti dziļākajā būtībā un i negrib sadejoties, pavisam fufelis. skat. arī Boba Fosa filmas.

Pele_chiibaa      nu vo - značit visam pāri stāv GRIBA! - čerez ņehaču būs apbradātas jaunās pastalas, tik vien! ā - ij gultā sabakstīts palags. i vairāk nekas.

kritejs      Pilnīgas muļķības. Nezinu par savi prasmi dejot, bet gūltā esmu superīgs - to teikušas visas manas bijušās.

Pticka      ja neprot leenaas dejas laikaa prizhimalki sadejoties, tad toch sex var nebuut :D

Hel-ena      jā un vēl pēc tā, kā tur nazi un dakšiņu...ja ēd tikai ar dakšiņu, tad ko -onanē ar kreiso roku un vairs ēdamrīku nevar noturēt???
Konkurē uz dumāto jautājienu:DDDDD

riks      Hel-ena, ko jauc man uzskatus - parasti man nepietrūkst ne-1 rokas arī filmējot, esmu daļēji ambidekstrs, visādi varu apieties ar galda štrumentiem, kamerās skatos ne 1-mēr ar 1 un to pašu aci, bet ēdu (ja ne tik smalkā sabiedrībā, ka aptaisīties vae!) kā zemnieks, ar karoti. ko nu?

p_p      mana necilā pieredze rāda, ka nav nekādas saistības dejošanai un "gultošanai"

Ketija_1983      piekritīšu tiem, kas cenšas šo apgalvojumu atspēkot... nu nav tā.. domājams, ka dejošanai ar prasmi gultā nav nekāda sakara.. arī labs dejotājs var būt pilnīgs nejēga gultā ... tā nu tas ir.. :D

DarknessWolf      10+ Konsul izteikumam

DarknessWolf      Savstarpēja saprašanās nepieciešama gan dejā, gan "gultā" - tātad, ja izdodas vienā jomā, tad VAR CERĒT, ka izdosies arī otrā jomā... bet ja neizdodas vienā jomā, tad arī uz otru jomu nav ko cerēt :D

Feks      Nu tie, protams - būs māņi, ja teiksim ka nav pilnīgi nekāda sakara dejotprasmei ar seksu, jo mīlēšanās pamatā taču ir jutīga/jūtīga attieksme pret partneri, kas ir pamatā arī dejai, ja runājam par deju satvērienā, nevis - lēkāšanu barā. Bet glorificēt dejotājus, kā labākos mīlniekus arī būtu aplam.
Nezinu, kā ir citiem, bet es jau ar pirmajiem dejas soļiem, sajūtot sievieti sava ķermeņa tiešā tuvumā - nekļūdīgi varu pateikt, vai mums varētu būt seksuāla saderība, vai - nē... Un bieži, kas ir pats jaukākais - tas ir abpusēji... ;-))

ewelly      Vairāk vai mazāk vismaz cik man ir trāpījies-atbilst tam,ja dejo štruntīgi arī gultā ir mierīgs un nav ugunīgs(nevar arī teikt,ka draņķīgs), bet,ja dejo trauksmaini un meiteni griež līdz var izgriezt viņas kleitu,tad ļoti līdzīgi ir arī gultā!Bet var jau būt ka tā ir tikai sakritība-pirms tam agrāk nebiju par to domājusi :)

ivo00      l

ivo00      palasot visu!sapratu ka visiem ir taisniba, ka katra iemana un vareshana ir atkariga no individualas prasmes to pasniegt! lielu lomu spele gara stavoklis un veleshanas ko izdarit! nerunaju par modernajam dejam un tam latinamerikanu, jo tas ir speciali jamacas un ilgadigi no bernu kajas!ja kads apgalvo ka tie kuri mak arkartigi labi dejot ir arkartigi labi gulta, tad noteikti varetu apstridet, jo kursh zin cik labi ir gulta? vispar vai tam ir kads formulejums? 10 orgasmi tas ir labi???!!!vai cik gara priekshpele??!!! cik ilga sexot! Man jau liekas ka vajadzeja jautajumu iztirzashanai formulet savadak! VAI TIE KAS BRAUC KA NEJEGAS IR ARI NEJEGAS GULTA?????

elisabete      nav nekada sakara.gadas gan vienejaadi gan otrejaadi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010