Rīgā apmācīs pavedinātājus....

Nu būs Jūsu zvaigžņu stunda situsi, tagad katrs vīrietis mācēs Jūs pavest... nebūs vairs tikai pliku seksa piedāvājumi:)

Pieredze...viedokļi...komentāri...???

Sievietes uzmanieties – Rīgā šā gada oktobrī notiks pavedinātāju kursi. Šos kursus beidzot eksāmens notiek uz ielas, mācības naktsklubos. Upuris var būt jebkura sieviete, neatkarīgi no tikumības vai ģimenes stāvokļa. Pikapa meistara nosaukumu gūst tie, kas jau eksāmena dienā pārguļ ar savaldzināto sievieti. Tie, kas neiet tik tālu un norunā daudzsološu nākamo randiņu – saņem vien ieskaiti.

Pilns raksts:
http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=8964

Emils_nedarbos      Vecenes tiesham ir duras, jums labu saka, bet jus vel kozat pretim:DDDD

barbarosa9      Emiil, ej uz kursiem aatri pieteikties-vareesi visas duras p.st.

iekarojamsvecpuisis      Cūciba, es ari vareju tadu topiku uztaisit, a tagad KONSUL privata balva kaut kadam tur Laskovij:DD Nez kas bus balvaa, ir kada informacija???:DD

Zakjiitis_Baibinja      Šausmas vienkārši!
"Lai gan sieviešu medību metodes izstrādājis viens no Krievijā zinošākajiem hipnozes pārzinātājiem un spēcīgi neirolingvistiskās programmēšanas meistari, tomēr viņi ir kā melnās avis Krievijas psihologu aprindās. Proti – psihologu ētikas kodekss noliedz apmācīt cilvēkus, kuri varētu manipulēt un izmantot upurus pret viņu gribu. Tomēr kursu vadītāji neraud par cieņas trūkumu akadēmiskajās aprindās.
„Manās rokās nonāca viena grāmatiņa par šo tēmu. To izlasīju vienā naktī. Un biju šokēta – kā tā drīkst!” žurnālam „Kas Jauns” atklāj Personības pilnveidošanas centra direktore un sertificēta NLP trenere Indra Melbārde. „Šajā grāmatā ciniski aprakstīts, kādas ir metodes, lai pēc iespējas ātrāk viņa apgultos un pavērtu kājiņas. Nekādas mīlestības, nekādas ētikas un morāles! Tikai dažādi manipulatīvi paņēmieni. Tur nerunā par jūtām, emocijām. Sievietes bieži vien saprot, kas notiek, tomēr ļaujas tam."

Zakjiitis_Baibinja      Pikapera pretinde (padomi meitenēm)
Ja kāds vīrietis aplido tevi tik fantastiski un romantiski, kā sapnī, bet esat pazīstami ļoti neilgi, uzmanies! Lai vīrieša sirdī pamostos mīlestība, jāpaiet zināmam laikam.
Ja vīrietis bārsta burvīgus komplimentus, tad vai nu viņš pieredzi guvis ar daudzām pirms tevis vai to apguvis pikaperu kursos.

Uzmanies, ja jauniepazītais draugs ir kā tavs spoguļattēls – domā tāpat kā tu, jūsmo par tām pašām filmām, iecienījis tos pašus gardumus ko tu. Tā nemēdz būt. Iespējams, ka viņš vienkārši izmanto atspoguļošanas tehniku.

Uzmanies, ja jaunais paziņa liek tev atcerēties kādus jaukus, ar iemīlēšanās saistītus brīžus – iespējams viņš izmanto iemīlēšanās pārnešanas tehniku vai seksuāla noskaņojuma radīšanas tehniku. Ir tikai saprotami un dabīgi, ja tev nebūtu patīkami iztirzāt puiša intīmos pārdzīvojumus ar citu meiteni. Kāpēc lai jauniepazītam puisim tas interesētu par tevi?

Nestāsti jauniegūtam paziņam par savu vīru vai puisi. Vismaz patiesību ne. Jautā labāk par viņa meiteni.

Simtiem sveču izgaismota istaba, rožu ziedlapiņas gultā un pa grīdu izbārstīti apelsīni – arī šādu valdzināšanas metodi māca pikaperu kursos. Sievietes būtu nepatīkami pārsteigtas, cik ciniski par šīs metodes pielietojumu māca jaunos pikaperus.

Uzzini un analizē faktus par savu jauno simpātiju, neļaujies pirms laika emocijām.
Vispirms interesējies par viņa dzīvi, nevis stāsti par savējo.

Neaizmirsti pirms cik stundām vai dienā patiesībā jūs iepazināties un nekļūsti par fast (tās pašas dienas sekss) vai trīsrandiņu (sekss trešajā randiņā) upuri, ja vien pašai nav šādu mērķu.

Uzmanies un vēro, ja tavam pielūdzējam piemīt ārišķība, tieksme dāsni uzdzīvot un dižošanās ar zīmolu apģērbiem un

Vaukskis      Jā, cik tomēr labi, ka man nav ne māsas, ne sievas, ne meitas, tātad- visplašākās iespējas :D

mtz15      Vaukskis piemirsa, ka pastāv vēl mātes, vecmātes :D

daisy777      Mjā, cilvēku vājības visos laikos bijis labākais bizness :)))

Pirms pāris gadiem šitie krievu en-el-pī guru, hipnotizētāji brauca par lielu naudu mācīt biznesu taisīt, mācoties no reliģiskajām sektām :))) Interesanti, cik lētticīgo "donžuānu" šoreiz uzķersies?

Redz, pretendenti jau piesakās. Nez, cik liels procents no tiem izmisušajiem būs sekmīgi (!) absolventi? :P Retorisks jautājums...

/aiziet dibināt astroloģijas skolu, lai visi šie Buratīno sāk arī man savus dālderus nest/

I_am_so_      naktsklubi nav ieplānoti un uz ielas baidos, ka manis dēļ kāds dabūs tikai ieskaiti :DDD

esmu jau šitā devusi numuriņu puisim uz ielas. uzreiz līdzi negāju, solījās piezvanīt nākamajā dienā, bet redz kā - čujs jau tāds bija, nepiezvanīja. :D

migla_migla      Laskovij, nekad neesmu teikusi, ka gribu pavedeeju, turklaat pickapotaaju un daudzskaitlii.
Tu esi pamatiigi sapinies un jauc divas pilniigi dazjaadas lietas un pilniigi dazjaada tipa cilveekus, pilniibaa izsleedzot realitaati, juutas, patiesu dziivesprieku un aizrautiibu.
Es negribu sho maaksliigo "realitaati".es negribu shiis skurbinoshaas "narkotikas", peec kuraam lomkas var beigties ar psihologjisku traumu.

migla_migla      Dalja N LP ` / personiigi es domaaju, ka lielaakaa dalja/ savas saknes ir laidushi primitiivaa amatierliimenja magjijaa.Pieburshana visos laikos ir radiijusi biistamas sekas un sanjeemusi sodu.
Gari nerunaashu, bet veersiishos pie sievieteem, kuras veeleetos tomeer zinaat kaa atpaziit pikaperu.
Beidzot atradu saglabaato 2008 gada zjurnaala LILIT nummuru.
Raksta nosaukums-Kas Tie Taadi Pikaperi.
Raksta beigaas-Kaa atmaskot pickaperu darbiibaa?
Ierakstiishu tikai vienu padomu no visiem dotajiem-

Briivajos briizjos pastaigaa pa ineta vietneem, iepapaziistipikaperu ideologjiju un scenaarijus.Paarvareejusi pirmo nepatiku, tu atradiisi daudz interesantu lieciibu par viirieshu psihologjiju.
atrast shiis maajaslapas ir viegli, vajag vien ieiet google vairambler un ierakstiit pick up.

Paldies , Laskovij, par visnotalj interesanto teemu, kas gan veesturiski nav jauna, bet shobriid taa ir citaa liimenii un par to maz kur tiek runaats.
p.sEsmu pati bijusi ljoti speeciiga piukapera eksperiments, bet es sapratu, kas notiek, jo mazliet nodarbojos ar astrologjiju, mazliet Taro, mazliet ar magjiju.Vinjsh ir spilgts melnaas magjijas paarstaavis.Jaa, vinja deelj vecenes kreeslus lauzj, tas ir fakts;)

I_am_so_      Laskovij, bet biznesa flirts, biznesa flirts (aizrautīgi aizgūtnēm skaļi bļauj) un vispār lieli darījumi balstās tikai uz personīgām attiecībām arī biznesā. :)

Lucy      Ui gribētos redzēt vaigā šito pavedinātāju:))
Laskovij nebaidi mani labi:)))katik šamam pašam nebūs jālaiž ļekas:))))
I neticu es šitam murgam,ka var tā ņemt un pavest,vismaz mani noteikti nē!!

brax      Vot,tas vel šajā zemē pietrūkst,mācīs kā meičas pirkt:)))!!!!!!!!!

Caramelle      mjaaa, buutiibsaa zhigalo apmaaciibas :/, lai no sievieteem vairaak pikji nokaastu... tad jau vajag organizeet atsevishkju grupu prostituutaam, gan jau viirieshiem arii buus patiikamaaj, ja profesionaalaak to naudu maacees kaast... sorry laskovij, bet nu ceru, ka naac no citas biznesa sfeeras. ;)

VIZUAALAAmaaksla      Līderu akadēmijas jau arī izgāzās ....abZolventi pusgada laikā atšifrējās, kad atgāja mākslīgie enkuri:D:D:D:D:D:D:D
Ja cilvēks nav vairākās paaudzēs audzināts noteiktā jomā, tad ar kursiem vien nekas nesanāks, tad vajag desantnieku skolas slepeno mankurtu nodaļu!

audiometrija      :D:D:D te jau rinda kārtojas:D

Victorija9      Ljaudis, apzjeelinj, nu zjigolo nav tas pats kas pikapers.Tik daudz izlasiijaat, tik daudz vietnes tika noraadiitas, kur ar to iepaziities, bet nu pilniigs chau.
TAA NAV ZJIGOLO APMAACIISHANA!
Pikaperi nav peerkami zeeni.Vinji ir sportisti ar visu no taa izrietosho, ja jums taa vieglaak saprast.
brax, un meichas vinji arii nepirks.
es neapgalvoju, ka vienaa briidii tas kjuus par kaada peljnjas avotu, bet tad tas nesauksies pikapers.
Un shiis zinaashanas tieshaam var izmantot dazjaadi.
Nu atrodiet to Lilit un izlasiet vismaz to.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010