Mums (ar vīru) bija ideāls sekss (abpusēji, to viens otram neslēpām un nemelojām, arī pietiekami bieži)..
Tagad esam šķīrušies un lai neviens man nestāsta, ka ģimenes dzīvē seksam ir liela nozīme! Nav!
Kāds (-da) domā savādāk?

Lucy      Lote (2009-03-19 18:39) viedoklis
Par to iet runa, tā nebija rutīna - vienkārši ideāla saderība
Ja būtu idiāla saderība,tad nu nebūtu šķīrušies/gan jau tā cita pa skaisto minetu taisīja:)))

Luxa      Negribaas cilaat vairs vecas lietas, bet savaa zinjaa jaapiekriit topika autorei... tikai shkjiraas tie, kam taisniiba katram sava un kopaa nemaak vai negrib to apvienot. ;)

garaamejoshais      Ir svariigs sex.. Taa tach kaa fiziologjiska vajadziiba un taas pashas liinijas kur eest, dzert un elpot

lapsaacijs_albiins      nevis seksam ir noziime, bet seksuaalajai saderiibai. un,jaa- milziiga noziime,jo ja nebuus taas, tad taada plika draashanaas vien sanaaks, kaa autores gadiijumaa.
ar ko beidzaas? pati zin.

[never]      Sekss dziivee ir tikai nieciiga dalja no citu lietu kopuma. Noturiigaaka ir savstarpeejaa draudziiba.

sheeva      Vareetu teikt ka seksam glimenes dziivee tieshaam ir liela noziime... JA buus normaals seks tad viirietis uz citaam neskatiisies!

Tessa      karteja perle../nopushas/

eugen      ..nokauseets viirs uz citaam neluur :)) [bet labi audzinaats viirietis reti kad pateix partnerim/ei kuo sliktu par sexa kvalitaati (cerees uz iejuutu un izpratni).. tikai vnk kaadaa dienaa aizies un tad taa duura veel ilgi nesapratiis kaapec..].. bez sexa taa gjimenes konstrukcija var protams notureeties bet tad tai tiesjaam ir jaabuut lielai naudai..

Denija_      Lote, Tu neesi dura, Tu esi cilveeks kursh meegjina saprast kas nogaajis greizi...Muus attieciibas veidot neviens nav maaciijis, taapeec arii kluudaamies un shkjiramies - kaut arii saakumaa tachu bija miilestiibas liidz kapa malai, vai ne? Mees vienkaarshi nezinaam ko dariit dazhaadaas situaacijaas.
Ja ir veelme kaut ko saprast vairaak - meklee un atbildes atradiisies, daudz laba ir dazhaadaas maaciibaas, religjijaas, man tuvaaka ir ajurveeda. Nav fanaatiski jaapiekjeras kaadai maaciibai - visu vajag pameegjinaat un atrast kaut ko labu tieshi sev:) Par gjimeni atbil sieva un ir labi, ja zinaashanas par to ko noziimee lauliiba atnaak laiciigi..

bitite27      Jā,grūti ar tiem labi audzinātajiem sadzīvot!Nevari saprast,kad viņiem labi ,kad slikti.Vienmēr jāizzīlē!Un ja tā zīlēšana nesanāk pareiza,tad viss ....

posse      Ir protams liela nozīme, bet ne noteicošā....svarīgāks ir miers un mīlestība...

Ajiviil      Eh, muļķības, vienkārši vīrietī mednieka instinkti noslēpti un arī tēviņa instinkti, kas viņam liek visas pasaules sievietes pavairot, viņam tak sāp galva par to, ka tik daudz pilnvērtīga sēklas materiāla aiziet vējā.Un tā šie skrien kā vēja dzīti pa pasauli labākas meklējumos, bet bieži iekrīt mēslu čupā, vai vēl kādā nelāgā vietā, bet atpakaļ jau vairs netikt, labās vietas jau āzņēmis kāds cits mazāka vēja nests!

eena63      Sadzīvē vardam ideāli ir sinonīms---aizveries :)

UgunskuraKurinatajs      ...sexam ir nozīme, bet ne jau sexa dēļ sķīrāties...


kritejs      Ideāls sex starp tuviem cilvēkiem ir ļoti liela nozīmē, bet ne galvenā. Ja pārējā nav saskaņas tad čušs. Ja savukār viss ir labi, bet sex ir slikts tad tas arī nav nekas iepriecinošs :))

Just_      Sekss zaudē nozīmi tad, kad citas lietas kļūst tik nepanesamas, ka to pat ar vislabāko seksi notušēt nevar.

annija005      SEXam ir pat ĻOTI liela noziime!!!

...kaapeec te daudzi vazaajas apkaart??UN peecaak atgriežaas apmierinaati pie savas.....nakaadas,

Rugumpods      ir liela, bet ne vissssssslielākā .... ja nav ideāla sexa, rodas nesaskaņas, neapmierinātība utttttttttt
ja ir sexis un tik un tā šķiras - tad jau raksturi utt.
da un ļubestības nav nekādas :DDDDDDDD

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010