Pēc kādiem kritērijiem vērtējam sievieti ,kas ir jau pāri 30?Itkā jautājums stulbs,bet interesanti...

strangers      Kā teicis dižais vadonis Ļeņins: Katra cilvēka vērtība ir viņa ieguldījums sabiedrības labklājības celšanā!!!
Tā arī ar sievietēm....

Man sievietēs vērtību nosaka mans "mazais draudziņš"!!!!! Ja viņš STĀV, značit sieviete VĒRTĪGA!!! Taču, ja uz kādu babuli viņš ir "uz pussešiem", tad babuļis ir totāla nulle manās acīs!!!!!

riks      katram vecumjam savi kritēriji? OK. vairāk kā 18 gadīgu meiteņu gadījumā saprašanai pieškiru nozīmi, tajā vecumā jau var sākt prasīt. un galu galos 18-gadīgajai par jaunības smukumu var nelielu, vai, ja ļoti smuka, vidēja izmēra stulbumu piedot.

UgunskuraKurinatajs      nu kaa pieliek pie pliits...un peectam apstaas ,kaaadi ir tie shtovetie kaposti un karbonades:)

SievieteMelnaa      Isteniibaa labs jautaajums, jo, ar interesi palasiiju komentaarus, peec kuriem secinu, ka taa iipashi neviens neveertee taas sievietes peec 30..tjipa nu ka tik smukas vai arii "vecumam nav noziimes"..fufels tas viss, jo shos komentus raksta cilveeki, kuri citaas PA teemaas ir klaji paudushi nostaaju, paraadot, ka veertee sievieti pec 30 sekojoshi:
- jaabuut labam gjimenes staavoklim, veelams preceetai ar beernu/iem, ja nav preceeta tad nevienam nevajadziiga, ja nav beernu tad neaugliiga vai izveeliiga, ja shkjiirusies tad vispaar totaals psc;
- jaabuut sexuaali apmierinaatai, veelams ar 1 partneri, kursh ir viirs vai stabils draugs, ja vinja mekleejas, tad ir izvirtusi vai nelaimiiga/izmisusi (uzgluun preceeto viiriem);
- jaabuut izveidojushai karjeru/jaastraadaa prestizhaa darbaa, nedod dies 30 gados straadaat par paardeveeju vai sekretaari, tas liecina ka vinja ir neveiksminiece un muljkje;
- labi jaapelna, jo peec 30 materiali nodroshinaata sieviete veel ir kaadam interesanta, nenodroshinaata nav;
- jaabuut bez liekaa svara un jaaizskataas vismaz 5-us gadus jaunaakai, savaadaak kam vinja vajadziiga, ja izskataas veca...utt.utml.

Rugumpods      satika vīrietis sievieti - sievieti sievietes gados :))

vecumsm NAV nozīmes :) gudrības vai stulbības pakāpi gados nenoslēpsi :))

nopietns      >>>

Kuru gan vīrieti interesē sieviete, kura jau ir seksuāli apmierināta ar savu esošo partneri???! Turklāt vēl precēta un ar bērnu ???!!!

Silver      Es arī nesapratu... SievieteiMelnaa ar pirmajiem diviem punktiem kaut kas galīgi sviestā sagājis... moš nebija vēl pamodusies? :)

Pārējam nu tā kā vēl varētu piekrist...

hei      Verte pec tadiem pasiem kriterijiem ka sievieti, kurai vel naff 30! Ja vis uzdod stulbus jautajumus, vertesana beidzas tulin un ieskaites nav!
p.s. SM: ja apkoposi visus komentus, iegusi visus viedoklus, tatad atbilzu haosu. Vajag izmantot sverto statistisko datu apstradi :p

oxsara      SievieteiM pilnīga taisnība. Vairums tieši šos kritērijus izvirza par prioritāriem, kaut ir aizdomas, ka paši to neapzinās:)

Pirmie divi punkti attiecināmi uz vīrieti, kurš neplāno ar konkrēto sievieti saistīties uz mūžu un kā mēs to zinam - vairums vīriešu to arī nevēlas:)

p_p      SM izdevies apbrīnojami kodolīgs oho korifeju vēlmju apraksts, vēl tik, ja pareizi atceros, sievietei kā plus punkts skaitījās kantaina galva - lai ir kur alu novietot.

UgunskuraKurinatajs      Sieviete Melnaa...mazliet paarlasiijusies sievieshu zhurnaalus...un paaraak nopietni uztver pieredzes apmainju...taa jau pie viira netiksi...

nassa      peec shiis veerteejuma skalas arii es netikshu pie viira:))...ir jau arii kaads % cilveeku, kuri nodziivo dziivi vieni, jo ir citas prioritaates un intereses...piemeeram gjeeniji, slaveniibas...un dziive ar to nebeidzas, jo taa ir jaadziivo taada, kaada taa ir...jaapienjem...tie, kas to nepienjem izvirza kriteerujis citiem un seezj pie sasistas siles...taa, luuk!:)

Laskovij      Sievietes nav jāvērtē, bet gan jāmīl, jālutina un jāciena:)

Lucy      Laskovij zelta vārdi/kaut visi te esošie amīši tā domātu:)))

Ajiviil      ...ka tik skaista, ka tik labi danco-saka dziesma!

navajo      Labi saglabājusies :)

paljonka      da sievietes, 30 gadu jubilejaa ved uz mezhu ragavaas! (c)
uzshauj lietotaajam par shito tekstu papakausi :)))))

Sievietes nav jāvērtē, bet gan jāmīl, jālutina un jāciena:) (c)
Voot, var redzeet iista viiriesha viedokli :)

alegria      :(((

Man vēl 9 mēneši un vedīs mani uz mežu... ragavās... jūnija mēnesī...

:(((((

Palomino      SM žetons! Dotu vēl otru, bet tas ņēma un aizceļoja N_R virzienā.

Feks      Nezinu... Ja neesmu ar viņām erotiskos nolūkos iepazinies pirms šīm paliek 30, tad pēc tam - diez vai sadūšotos uz šādu soli... Tā kā - sorry, no coment...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010