kā pareizi veikt anālo prostatas mazāžu

Ja kāda sieviete nav īsti pārliecināta, vai savam mīļotajam vīrietim veic pareizi anālo prostatas stimulāciju ar vibratoru, tad šeit ir pārkopēta instrukcija no viena sekss portāla

prostatas stimulātors kurā ir iebūvēts vibrators. Tāpēc sniegs tev kaut ko jaunu un nebijušu.

Vīrietim anālajā zonā atrodas ļoti daudz nervu galiņi uz vienu kvadrātcentimetru, tāpēc to stimulēšana ir viena no patīkamākajām sajūtām. Lai sieviete jums ievieto prostatas masieri anālajā atverē tas ieņems vajadzīgo stāvokli un sāk masēt prostatas dziedzeri, jūs sasprindzinat vai atslābinat muskuļus . Tāpēc vīriešiem ir iespējams sasniegt "sauso" orgasmu, kas ir tad, kad ir sasniegts orgasms, bet nav spermas ejakulācija. Līdz ar to ir iespējams sajust vairākus orgasmus viena akta laikā.

Kā lietot prostatas masažieri:
- pirms lietošanas viņu rūpīgi nomazgājiet (vēlamas ar intīmpreču tīrītāju) - apguļaties uz sāniem vienu kāju izstiepjot taisnu, otru saliecot. Iesmērējiet to ar anālo lubrikantu.
- Dziļi ieelpojiet un atslābinaties. Lai sieviete to uzmanīgi ievietojiet jums anālajā atverē, tā lai starpenes stimulators būtu starp ānālo atveri un sēkliniekiem.
- Relaksējaties un kādas 10-15 minūtes paguļat ērtā pozā. Pamazām ļaujiet ķermenim atslābināties un sāciet koncentrēties uz sajūtām ko sniedz priekšdziedzera masāža.
- Pamazām sāciet atslābināt un sasprindzināt anālos muskuļus, tā rezultātā pateicoties masažiera izliekumumam, tas sāks masēt Jūsu priekšdziedzeri. Atceries, ka palielinot vai samazinot šā vingrinājuma frekvenci tu varēsi sajust spēcīgākas izjūtas.

Lucy      100 punkti,ka Nicola_22 ir slims vecis. 2010-05-27

pride      kuru tas interesē? atslābsti pati! 2010-05-27

Jautriite37      kāpēc Tu gribi būs mācīt??:)mēs te visi varbūt esam lielāki lietpratēji kā Tu:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
man jau drīzāk šķiet,ka visu šo Tu pati norakstīji no grāmatas un pati baidies praktizēt:)
2010-05-27

effy      ak tu redz kur ir tā īstā laimīgu attiecību formula! a es ta dura domāju nez ko!
/rūpīgi pieraksta instrukciju uz lapiņas/
piestiprināšu pie durvīm koridorī, lai ir špikeris. turpmāk, kad vīrietis nāks mājās, tā sagaidīšu šamo nevis ar cepām kotletēm, bet vibriķi rokās.
2010-05-28

Svolocnoj      aheretj
atimtj bi to speciaalisti bez visa lubrikanta dupsii un uz kaadu laiku buutu miers
2010-05-28

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu