Ar ko atšķiras onanēšana no masturbēšanas ?

Būtu labi, ja izklasts būtu pa punktiem. Kas onanē, kas masturbē ?Zinu, ka ieteiki lasīt kaut kur citur informāciju. bet slinkums to darīt
expert (2009-09-04 01:46)  viedoklis
 Masturbēt ir stilīgi, onanēt ir vecmodīgi.. :D
Vaukskis (2009-09-04 01:58)  viedoklis
 Vai nav tā. ka vienu dara vīrieši, bet otru-sieivietes ?
JurisK (2009-09-04 02:21)  viedoklis
 Ne ar ko - vienas un taas pashas darbiibas. Tik pirmaa nosaukta biibeles personaazha vaardaa, otraa droshi vien taa darbiiba angliskaa variantaa.
Vaukskis (2009-09-04 02:46)  viedoklis
 Tad tie ir pilvērtīgi sinonīmi ?
JurisK (2009-09-04 05:02)  viedoklis
 Nu, kaa zinaams, Onaans izshkjieda savu seeklu smiltiis, protesteejot pret dieva gribu. Onaneeshana vareetu vairaak tikt attiecinaata uz viirieshu darbiibaam,pie tam kaa protests pret kaut ko - tipa - nevajaga man sievieti, taa pat labi:)) Masturbeeshana - pashapmierinaashanaas gan viirieshiem, gan sievieteem.
ZZ_ (2009-09-04 07:44)  viedoklis
 Onanēšana - kad cilvēks to dara viens pats ar sevi. Masturbēšana - uzbudinājuma izraisīšana sev vai citam cilvēkam ar priekšmetiem vai ko citu, neizmantojot sava ķermeņa daļas. Apmēram tā, kaut kur to lasīju, bet sen...
Pele_chiibaa (2009-09-04 08:14)  viedoklis
 Citāts:

"Pretēji arābiem ebreji ienīda onānisma netikumu. Onāns, Jūdas dēls, apzināti pārtrauca dzimumaktu, lai novērstu apaugļošanu (Pirmā Mozus grāmata 38:9). Viņš izšļāca savu sēklu uz zemes, tādējādi izdarot grēku saskaņā ar agrīnajiem jūdu likumiem. Ar vārdu onānisms sāka apzīmēt jebkuru vīrieša dzimumaktu, kurš nebeidzās ar apaugļošanu, un visšausmīgākais veids bija masturbācija, ko uzskatīja par līdzvērtīgu slepkavībai. Šis vārds ir radies no latīņu valoda vārda "manustuprare", kas burtiski nozīmē "aptraipīt, apgānīt ar rokām". Dievbijīgie ebreji neaizskāra ar rokām savus peņus, urinējot dod priekšroku sēklinieku maisiņa pastumšanai uz augšu. Kristieši pārņēma masturbēšanas aizliegumu un nostiprināja to ar mūžīgās nolādēšanas draudiem. Zinātnei un medicīnai Eiropā attīstoties(!), uzskatīja, ka masturbēšana izsauc slimības un garīgus traucējumus. Katoļu bērniem tiek mācīts, ka viņiem jādodas uz grēksūdzi, ja viņi izdarījuši kādu no trim lielākajiem grēkiem - vecāku nepaklausīšanu, melošanu vai sevis aizskaršanu. Iespējams, ka tas ir gadsimtu ilgās negatīvās attieksmes pret masturbēšanu rezultāts. Svētais Akvīnas Toms uzskatīja, ka masturbēšana ir lielāks grēks par ārlaulības sakariem. Tika izgudrotas ierīces, kuras brīdināja zēna vecākus par gaidāmajiem slapjajiem sapņiem - piemēram, elektriskā signālierīce, kura skaļi zvanīja, kad penis piebrieda, tā noslēdzot elektrisko ķēdi. Ņemot vērā to, ka veselam vīrietim vidēji naktī ir 4 - 6 erekcijas, šāda velnišķīga ierīce tik tiešām var veicināt garīgus traucējumus miega trūkuma dēļ. Bija izgudrotas patiešām viduslaiku inkvizitoru cienīgas ierīces. Par citām var pasmaidīt - anālajā atverē tika ievietota koka ola, kuras nolūks bija izdarīt spiedienu uz prostratu, kur
Lucy (2009-09-04 08:15)  viedoklis
 Kāda gan starpīa ononē vai masturbē,galvenais lai nav tulznas un gala rezultāts ir ui,ui,ui:))))
valda350 (2009-09-04 09:38)  viedoklis
 Labs jautājums un lieliskas atbildes!Par tādu Onānu es nezināju...interesanti!
ssselasss (2009-09-04 11:02)  viedoklis
 baac, Pelis iistis profesirs shajaa joma:DDDDDDDDDDD
urrmaas (2009-09-04 18:12)  viedoklis
 Masturbē kad skaties bildes vai porņuku. Ononē tad kad nav ko darīt un spēlējies ar savu pinčuku, moci viņu:))))
Belvedera (2009-09-04 20:34)  viedoklis
 Urrmaas..men nez kāpēc liekas,ka Tavi dēli būs šajā jautājumā gudrāki par Tevi:))))))))))))Tu esi neizglītots:)))))))))))))))
janis74 (2009-09-05 03:41)  viedoklis
 Par masturbāciju tika pieņemts dēvēt darbības, kuras saistītas ar dzimumorgānu stimulāciju ar rokām lai gūtu orgasmu. Grieķu vārdi roka + iekustināt, bet onānisms cēlies no Bībeles varoņa Onāna vārda, kurš izlēja sēklu uz zemes, par ko viņu Dievs sodīja, tā kā vēsturiski tam ir arī pārtrauktā seksa nozīme, bet lai kā tur arī nebūtu tāpēc tam ir negatīva nokrāsa. Viduslaikos, Romas pāvests uzsāka aktīvi šo procesu nosodīt, acīmredzot bija ar to problēmas tuvākajā lokā, bet sekas izjūtam vēl šodien, jo pārāk ilgi tā tika uzskatīta par slimīgu rīcību, vēl tagad laiku pa laikam pavīd raksti, ka tas ir slimīgi, bet kauna izjūta par to mums ir jau dziļi ieprogrammēta un jāpaiet vairākām paaudzēm, lai tas izzustu. 1970. gadā ANO Vispasaules Veselības Organizācijas organizētajā seksopatologu kongresā Ņujorkā, šai darbībai tika noņemts slimības statuss un tika arī rekomendēts nelietot sinonīmu „onānisms”, bet aizstāt to ar „masturbācija”.
Florianna (2009-09-06 12:53)  viedoklis
 Vai kads var pateikt, kur tieshi Bibele ir minets tas Onans? Nekur par vinju neesmu lasijusi.
lar_unuruur (2009-09-06 13:01)  viedoklis
 Florianna> kāds no komentētajiem visu tev vajadzīgo jau tev ar karoti ir pasniedzi, ja lasot neredzi, tā jau ir cita lieta (Pele_chiibaa)
Tikai... lasīt lasa, bet nesaprot, jo ne konteksts, ne lieta dēļ kā un kāpēc, nav viņiem skaidra, tam nav nekāda sakara ar tirliņu nespēju/negribēšanu nodibināt ģimeni un ciršanu dūrē. Nav ne vēlmes, ne formāc to apspriest. Bet pat tam nav nozīmes.(1Moz38:9)
Vaukskis (2009-09-15 16:32)  viedoklis
 Paldies par viedokļiem !Daudz interesantas un lietderīgas informācijas !
  Rādu no 1 līdz 16 (kopā 16)
Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu